top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Brighton, İngiltere

The English Language Centre Brighton
BC KARE.png
Kayıt olun

1962 yılında kurulan Brighton English Language Centre, kar amacı gütmeyen bir ingilizce dil okulu olup, yetişkinlere verdiği kaliteli ingilizce dil eğitimi ile ünlüdür. Okulumuz sıcak, samimi ve destekleyici bir ortamda, deneyimli kalifiye öğretmenler tarafından verilen çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Her yıl 70'ten fazla ülkeden gelen öğrenciye hizmet veren okulumuz çok uluslu bir yapıya sahiptir. ELC, yüksek güvenilirlikli sponsor lisansına sahiptir. Kurslarımız; genel ingilizce, sınavlara hazırlık (IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE, BEC, TOEIC, TOEFL), ingilizce öğretmenleri için kurslar (ilk ve orta öğretim), yaz tatili kursları, ticaret alanında çalışan profesyonel kişiler için kurslar,  amaca özel tasarlanmış bireysel ve kapalı grup kursları tesisler mükemmel tesislerimizde birbirine bağlı 3 binaya yayılan 32 sınıf, okul çapında ücretsiz WLAN bağlantısı, bahçe avlusu, kütüphane ve 15 bilgisayarlı bilgisayar odasına sahip bireysel çalışma merkezi, akıllı tahtalar, düz ekran televizyonlarla donatılmış öğrenci oturma odaları ve mikrodalga fırın, su ısıtıcısı ve otomatik yiyecek satış makinesi ile donatılmış bir öğrenci 'mutfağı' bulunmaktadır. Konum güzel bir meydanda yer alan okulumuz, denize, birçok bar, dükkan, restoran ve kafeye 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Brighton'ın ana alışveriş merkezine 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. (otobüsle 5 dakika). Okulun hemen dışında otobüs ve taksi durakları mevcuttur. Okulumuz, özenle seçilmiş ailelerle konaklama, yemek servisi olmayan öğrenci evlerinde veya yerel otellerde konaklama gibi seçenekler sunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri en fazla 30 dakika uzaklıktadır. (yürüyerek veya otobüsle). Sosyal aktiviteler organizatörümüz öğrencilerimize hem öğleden sonra ve/veya akşam üzeri aktiviteleri, hem de hafta sonu gezileri düzenlemektedir. Brighton hayat dolu ve kozmopolit bir şehir olan ve 250.000 kişilik bir nüfus barındıran Brighton, uluslararası öğrencilerin yaşayıp eğitim görebileceği ideal bir konumdur. İki üniversiteyi barındıran köklü, geniş ve cana yakın öğrenci topluluğu, muhteşem güzellikteki Sussex'in kırsal alanlarına sadece birkaç dakika uzaklıkta popüler bir sahil kasabası, yaklaşık 50 dakikada trenle Londra'ya varmanızı sağlayan mükemmel ulaşım ağları, tren ve otobüsle Heathrow ve Gatwick havaalanlarına hızlı ve kolay ulaşım, eşsiz turistik atraksiyonları ile doludur ve yıl boyunca birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

Var

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

The English Language Centre Brighton

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 372 1771

bottom of page