top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Bristol, İngiltere

The English Language Centre Bristol
BC KARE.png
Kayıt olun

1969 yılında kurulan ELC, bireysel özen ve ilgiye büyük önem veren bağımsız bir okuldur; bizler okulumuzdaki her bir öğrenciyi şahsen tanırız. British Council denetmenlerinin yayına hazır beyanlarını temel alan EL Gazette puanlarına göre ELC Bristol, Birleşik Krallık’ın 1 numaralı ingilizce Dil Okuludur. Kendilerini işlerine adamış öğretmenlerimiz ortalama olarak 20 yılı aşan deneyime sahiptir ve Cambridge sınavında başarı oranlarımız ortalama ülke oranlarından yüksektir. Motivasyonu yüksek öğrencilere hitap eden, tam zamanlı yoğun genel ingilizce kurslarının yanı sıra Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları sunmaktayız. Yıl boyu açık olan okulumuz, kış aylarında dahi eksiksiz ders yelpazesiyle hizmet vermektedir. 26 farklı ülkeden ortalama 184 öğrenciyle farklı milletlerden mükemmel bir öğrenci çeşitliliğine sahibiz. Yaş ortalaması 23, en küçük yaş ise 16’dır. Üst yaş sınırlaması yoktur. Neredeyse tamamı okula yürüyüş mesafesinde olan konaklama olanakları arasında konuksever aile evlerinde odalar, bağımsız öğrenci evleri, daireler ve hem 18 yaş altı hem de 18 yaş üstü öğrencilerin kalabildiği, oda içinde banyosu bulunan yaz konaklama yerleri bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz her hafta en az 3 etkinlik içeren, heyecan verici bir sosyal program hazırlamaktadır. Program kapsamında cumartesi günü şehir dışı gezisi, partiler, canlı müzik, öğretmenlerle futbol gibi pek çok etkinlik yer almaktadır. Bristol, yaşam kalitesini değerlendiren bir çok ankette zirveye oturmuştur ve National Geographic Cool List 2018’e göre Birleşik Krallık’ın en hoş şehridir. Ayrıca Yeşil Avrupa Başkenti unvanını hak etmiş tek İngiltere şehridir. Bristol, 50.000’i aşkın öğrenciye ev sahipliği yapan hareketli bir üniversite şehridir. Okulumuzun özel bir avantajı da akademik yıl süresince katılabileceğiniz üniversite kulüpleri ve toplulukları aracılığıyla İngiltereli arkadaşlar edinmenin mükemmel bir yolunu sunmasıdır. Bristol Uluslararası Havalimanı’ndan 36 farklı ülkedeki 119 şehre uçak seferleri düzenlenmektedir. Bu, hem şehre gelirken büyük kolaylık sağlamakta hem de başka Avrupa şehirlerini ziyaret etmek istediğinizde büyük avantaj sunmaktadır. Bristol, Londra’ya trenle sadece 1 saat 40 dakikalık mesafesiyle günübirlik Londra gezileri için de oldukça elverişli bir konuma sahiptir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

The English Language Centre Bristol

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 117 970 7060

bottom of page