top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Eastbourne, İngiltere

The English Language Centre
BC KARE.png
Kayıt olun

1936 yılında kurulan Eastbourne School of English, yetişkinlere kaliteli ingilizce dil eğitimi vermesiyle tanınan kar amacı gütmeyen bir ingilizce dil okuludur. Okulumuz, sıcak, samimi ve destekleyici bir ortamda, deneyimli ve kalifiye öğretmenler tarafından verilen çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Her yıl 50'ten fazla ülkeden gelen öğrenciye hizmet veren okulumuz çok uluslu bir yapıya sahiptir. Eastbourne School of English, ortak okulu olan ELC Brighton ile birlikte, yüksek güvenilirlikli sponsor lisansına sahip bir okuldur. Kurslarımızdan bazıları; genel ingilizce, sınavlara hazırlık (IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE, BEC, TOEIC, TOEFL), ingilizce öğretmenleri için kurslar (ilk ve orta öğretim), yaz tatili kursları, kişiye özel kapalı grup kursları (örneğin, 1 veya 2 hafta - öğretmenler, lise, sınav)vb. Mükemmel tesislerimizde 22 sınıf, okul çapında ücretsiz WLAN bağlantısı, kütüphane ve 15 bilgisayarlı bilgisayar odasına sahip bireysel çalışma merkezi, akıllı tahtalar, düz ekran televizyonlarla donatılmış öğrenci oturma odaları ile mikrodalga fırın, su ısıtıcısı ve otomatik yiyecek satış makinesi bulunan öğrenci 'mutfakları' bulunmaktadır. Konum Kasaba merkezinde yer alan okulumuz, denize, birçok bar, dükkan, restoran ve kafeye 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Hem Eastbourne'un ana alışveriş merkezi, hem de Eastbourne tren istasyonu okulumuza 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Otobüs ve taksi durakları okula yürüme mesafesindedir. Okulumuz, özenle seçilmiş ailelerle konaklama, yemek servisi olmayan öğrenci evlerinde veya yerel otellerde konaklama gibi seçenekler sunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri en fazla 30 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Sosyal Programımız dâhilinde sosyal aktivite organizatörümüz öğrencilerimize hem öğleden sonra ve/veya akşam üzeri aktiviteleri, hem de hafta sonu gezileri düzenlemektedir. Eastbourne 100.000 kişilik bir nüfusu barındıran Eastbourne, geleneksel bir sahil kasabası olup, hem South Downs'ın yeşil tepeleri ile Seven Sisters'ın beyaz tepeleri ve denizin ortasındaki muhteşem konumu ile hem de Britanya'nın en güneşli kasabası olması ile ünlüdür. Eastbourne trenle Londra'ya sadece 90 dakika uzaklıktadır. Okulumuz Eastbourne'un tam ortasında yer aldığından, tüm kasaba tesisleri okula kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktadır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

The English Language Centre, Eastbourne

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 132 372 1759

bottom of page