top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Liverpool, İngiltere

The Liverpool School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

1999'dan beri, teşvik edici ve destekleyici bir ortamda uzman ingilizce dil eğitimi veriyoruz. Liverpool, uluslararası öğrenciler için harika bir şehirdir. Kompakt, güvenli ve dolaşması kolaydır. Ayrıca görülecek ve yapılacak çok şey ile canlı ve heyecan verici bir şehir olması yanında, şehir tarihi, mimarisi, sporu, müziği ve sıcakkanlı insanlarıyla ünlüdür. Sahilimiz UNESCO dünya mirası alanıdır. Londra dışındaki herhangi bir Birleşik Krallık kentinden çok sayıda güzel parkımız ve daha fazla müze ve galerimiz vardır. Liverpool tarih, kültür ve gelenek açısından zengindir, ancak aynı zamanda modern ve hareketlidir. Şehir yenilik ve yaratıcılıkla yaşıyor. Bu ilham verici kombinasyon, öğrenmek, yeni deneyimlerin tadını çıkarmak ve yeni arkadaşlarla eğlenmek için mükemmeldir. Öğrencilerimiz Liverpool'a çabucak aşık oluyorlar. Öğrencilerimiz, dost canlısı yerel insanlarla ve Birleşik Krallık ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle tanışmaktan keyif alırlar. Burada kendilerini evlerinde hissettiklerini ve Liverpool'un onlar için özel bir yer olduğunu söylüyorlar. Okulumuz şehir merkezinin Bilgi Mahallesi'nde yer almaktadır. Bu, öğrencilerimizin Liverpool'un ünlü olduğu birçok cazibe merkezinin keyfini çıkarmasını kolaylaştırır. Muhteşem tesislerimizde; ücretsiz Wi-Fi noktaları, kitap, CD ve DVD ödünç verme kütüphanesi, 26 dijital sınıf, 20 interaktif beyaz tahtalı 2 bilgisayar süiti güzel bir bahçe, hafif yemekler, sıcak ve soğuk içecekler alabileceğiniz tesis içi kafe rahatlayabileceğiniz, TV izleyebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz, internette gezinebileceğiniz, sıcak veya soğuk bir şeyler içebileceğiniz ortak oda bulunmaktadır. Kurslarımız, genel ingilizce, IELTS, Cambridge FCE ve CAE hazırlık kursları, çevrimiçi genel ingilizce, çevrimiçi IELTS hazırlığı ve çevrimiçi birebir sınavlar Trinity Cert TESOL, Cambridge TKT ve CLIL ile öğretmen geliştirme kursu, akademik beceriler, iletişim yetenekleri, iş ingilizcesi, genel ingilizce ve Bilim. İngilizce öğretimi için ISI ve British Council tarafından akredite edilmiş durumdayız.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

The Liverpool School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 151 706 0730

bottom of page