top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Sheffield, İngiltere

The Sheffield College
BC KARE.png
Kayıt olun

Uluslararası öğrenciler için heyecan verici bir ingilizce seçeneği ve diğer birçok tam zamanlı akademik ve mesleki kurs hizmeti sunan Birleşik Krallık'taki en büyük ileri eğitim kolejlerinden biriyiz. İşletme, Sanat, Bilim ve Beşeri Bilimlerde hazırlık programları sunuyoruz. Çok çeşitli A seviyeleri sunuyoruz ve ayrıca HNC, HND ve hazırlık derecesi gibi bir dizi yüksek seviye kursları sunuyoruz. Ayrıca, yurtdışında eğitim programları, English Plus programları ve yaz okulu sunuyoruz. Her yıl, 40'tan fazla ülkeden yüzlerce öğrenci, sunduğumuz çok çeşitli kurslardan birini seçerek bizimle birlikte çalışıyor. Güçlü ve güvenilir bir üne sahibiz. Uluslararası öğrencilerimiz, The Sheffield College'ın Visa and Immigration Agency sponsoru olmasından yararlanmaktadır. Sheffield College, öğrenciler arasında oldukça popüler olan gelişen ve sıcakkanlı bir şehrin parçasıdır. Sheffield kuzey İngiltere'de yer alır ve kolejimizle birlikte İngiltere'nin en büyük iki üniversitesine ev sahipliği yapar ve bu da onu ülkenin en çok talep gören öğrenci destinasyonlarından biri yapar. Sheffield ayrıca şehir yaşamının en iyisini ve kırsal alana muhteşem erişim sunar. Uluslararası uzman ekibimizden özel destek sağlayarak, misafirlerimizin konaklamalarının mümkün olduğunca keyifli geçmesini sağlamak için çok çalışıyoruz. Uluslararası öğrencileri her yıl evlerine kabul eden harika bir ev sahibi aile ağımız var. Ayrıca öğrenci konaklaması veya özel konaklama konusunda size yardımcı olabiliriz. Sizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

The Sheffield College, Sheffield

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 114 260 2600

bottom of page