top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Twin English Centre London
BC KARE.png
Kayıt olun

Twin İngilizce, Merkezi güneydoğu Londra Lewishamda bulunmaktadır. Lewisham tarihi Greenwich’e 1,6 km. ve Londra şehir merkezine tren ile 15 dk. uzaklikta bulunan canlı, kozmopolit bir ilçedir. Okulumuz 13 farklı ferah sınıfı, ortak öğrenci alanları, öğrenci bilgisayarları ve kablosuz interneti ile modern bir binada bulunur. Öğrencilerimiz standard ve yoğunlaştırılmış ingilizce kurslari arasında kısa veya uzun vadeli bir seçim yapabilirler. Kurslarımız sabah, öğlen ve akşam gerçekleşmektedir. Üstelik; genel ingilizce, IELTS hazırlık kurslarɪ ,yeni başlayanlar için birebir destek programı ve kariyer geliştirme program seçenekleri de sunmaktayız. Ayrɪca ücretli ve ücretsiz staj program imkânlarɪ da sunmaktayız. Öğrencilerimizin tümü Twin Sanal öğrenme ortamına erişebilir ve burada okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirebilirler. Sanal ortamda egitim programɪ rezervasyon yapɪldɪğɪ günden itibaren geçerli olup öğrencilerin egitiminden 3 ay sonra sona erer. Konaklama hizmetimiz titizlikle seçilmis aileler ve mutfaklı konaklama şeklinde sunulmaktadir. Twin Grup sadece gelişmiş öğrenme ortamɪ ile değil aynɪ zamanda ögrencilere sağladɪğɪ sosyal program imkânlarɪ ile de gurur duymaktadır. Öğrencilerimiz mükemmel bir eğitim tecrübesinin yanɪsɪra tiyatro gösterilerinden, West End showlarına ve fotoğraf yarɪşmalarɪna kadar geniş yelpazede sosyal deneyimler elde edeceklerinden emin olabilirler.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Twin English Centre London

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 208 269 2910

bottom of page