top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Chester, ngiltere

UK Language Courses
BC KARE.png
Kayıt olun

UKLC, Genç Öğrenci pazarı için (8 ila 17 yaş arası) yüksek kaliteli programlar sunar ve gruplar için özel paketler konusunda uzmanız. Kurslarımız, seviyeleri ne olursa olsun öğrencileri dâhil etmemizi ve katılımlarını sağlamamızı sağlayan ve bunu tamamen koçluk yapılan bir spor ve aktivite veya “English Plus” programı ile birleştirmemizi sağlayan, öğrencileri yaş ve motivasyona göre farklılaştıran bir yaklaşım kullanır. Heyecan verici gezilerimiz ve ziyaretlerimiz, bizimle kalan grupların Birleşik Krallık'ta mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlar. Mükemmel bir itibara sahibiz ve acentelerimize ve öğrencilerimize aşağıdakileri sunan çok yüksek düzeyde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. York, Manchester, Chester, Londra, Chichester, Nantwich ve Reading dahil olmak üzere Birleşik Krallık'taki çeşitli çarpıcı yerlerde yaz dili kursları, Chester ve Londra'da kısa süreli konaklama programları, kapalı grup ingilizcesi veya ingiliz okul çocukları ile entegrasyon unsuru içerebilen eylül'den haziran'a kadar değişen süreler (en az bir hafta) mevcuttur.  Chester Üniversitesi'nde üniversite hazırlık programı,  INPS, PON C1 & C5, "Move for the Future", Erasmus + ve diğerleri dahil olmak üzere uzmanlar tarafından finanse edilen programlarımız mevcuttur. Daha fazla bilgiyi www.uklanguagecourses.com web sitemizde bulabilirsiniz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

UK Language Courses, Chester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 124 457 7995

bottom of page