top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Luton, İngiltere

University of Bedfordshire
BC KARE.png
Kayıt olun

Bedfordshire Üniversitesi'nde ingilizce dil kursları ingilizcenizi geliştirmek ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak için harika bir yerdir. Tüm yıl boyunca orta seviyeden ileri seviyeye kadar çeşitli ingilizce dil kursları sunuyoruz. University of Bedfordshire'da yarı zamanlı veya tam zamanlı ingilizce eğitimi alabilirsiniz. Uluslararası öğrenci vizesi olanlar için yarı zamanlı kurslarda kısıtlamalar vardır.Bir hazırlık programı veya bir ön hazırlık kursu istiyorsanız, yılın farklı zamanlarında başlayan birkaç kursumuz var. Bu kurslar, akademik ingilizce ve çalışma becerilerini genel ingilizce ile birleştirir. Ayrıca daha özel kurslar da sunuyoruz. Yaz aylarında çeşitli ingilizce kurslarımızın yanında Cambridge, Oxford ve Londra gezileri ile çekici bir sosyal programımız vardır. Modern bir üniversite olarak, aydınlık, havadar sınıflara sahip harika tesislerimiz mevcuttur. Tüm üniversite öğretmenleri deneyimli, nitelikli ve cana yakındır. Neredeyse tüm personelimiz Birleşik Krallık'ta olduğu kadar yurtdışında da çalışmıştır. İngilizceniz veya genel tavsiyeniz konusunda yardım istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Dil Merkezi personeli güler yüzlü ve deneyimlidir ve aynı zamanda eğitimli dil öğretmenleridir. Kampüs, mağazaların, barların ve restoranların bulunduğu şehrin merkezindedir ve tren istasyonuna çok yakındır. Günübirlik Londra'yı gezmek istiyorsanız üniversiteden Londra'nın merkezinde bir saatten az bir sürede alışveriş yapabilirsiniz. Konaklamanızı organize etmemizi istiyorsanız, bunu öğrenci köyümüzde ayarlayabiliriz. Kampüse birkaç dakikalık yürüme mesafesinde aydınlık, modern konaklama birimleri sunuyoruz. Öyleyse neden ingilizcenizi geliştirmek için University of Bedfordshire'a gelmiyorsunuz?

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

University of Bedfordshire, Luton

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 158 274 3515

bottom of page