top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Leamington, İngiltere

Warwickshire College
BC KARE.png
Kayıt olun

İngiltere'deki En Büyük ve en iyi genel eğitim ve yüksek öğrenim kolejlerinden biri olan Warwickshire College'da yüksek güvenilirlik ile eğitim alın. Warwickshire College, İngiltere'nin merkezindeki Shakespeare ülkesinde, Londra'dan trenle sadece bir saat uzaklıkta ve İngiltere'nin ana havaalanlarına yakın bir konumda yer almaktadır. Bir IELTS test merkezi de dahil olmak üzere altı üniversite kampüsümüz, suç oranları ulusal ortalamanın altında olan Birleşik Krallık'taki en güvenli bölgelerinin bazılarında yer almaktadır. Kaliteli eğitim ve harika bir öğrenci deneyimi sağlama konusundaki mükemmel itibarımızla gurur duyuyoruz. Sınav sonuçlarımız, tüm A Düzeyi derslerinde %98'lik bir geçme oranı ile kendini gösterir. Sizi yüksek öğrenim ve üniversite kurslarına ilerlemeye hazırlama konusunda uzmanız. University of Warwick, University of Leeds, Aston University ve çok daha fazlası dâhil olmak üzere Birleşik Krallık'ın en iyi üniversiteleriyle bağlantılarımız vardır. 30 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim veriyoruz. Deneyimli öğretmenlerimiz, eğitiminiz boyunca size birinci sınıf bir eğitim ve destek sağlayacaktır. Bilgisayarlı dil laboratuvarı ve kendi kendine çalışma merkezi gibi mükemmel tesislerimiz vardır. Herkesin öğrenmenin keyfini çıkarabileceği güvenli, teşvik edici ve destekleyici bir ortam sağlamayı taahhüt ediyoruz. Uluslararası Ofis, sosyal yardım ve pastoral desteği, üniversite başvurularında yardım ve havalimanı tahsilatını içeren yüksek kaliteli bir öğrenci destek sistemi sunar. Konaklama ekibimiz, ya arkadaş canlısı ev sahibi ailelerimizden biriyle ya da yeni modern yurtlarımızda kalacak bir yer bulmanıza yardımcı olacaktır. Öğrencilerimiz geldiklerinde onlara bakmak konusunda mükemmel bir üne sahibiz; akademik ve ev ortamınızda rahatlamanıza yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Kurslarımız arasında genel ingilizce, akademik ingilizce, ingilizce artı, işletme, sanat, politika ve hukuk, bilişim ve mühendislik, A Düzeyleri, yaz programları, ulusal diplomalar, IELTS hazırlığı, lisans (onur) dereceleri, mesleki kurslar ve profesyonel uluslararası hazırlık programları bulunmaktadır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Warwickshire College, Leamington Spa

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 192 631 8000

bottom of page