top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

West London English School
BC KARE.png
Kayıt olun

West London English School (WLES), Ealing'in kalbinde, mükemmel öğretim standartlarıyla uzun süredir devam eden bir üne sahip, sıcak ve samimi bir ortamda uygun fiyatlarla yüksek kaliteli kurslar sunan, British Council tarafından akredite edilmiş özel bir dil okuludur. Genel ingilizce, iş ingilizcesi, Cambridge ingilizcesi ve IELTS testine hazırlık dahil olmak üzere bir dizi farklı tam zamanlı ve yarı zamanlı kurs ve hatta ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış kurslar sunuyoruz. Öğrencilerimiz Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika dahil olmak üzere dünyanın her yerinden gelmektedir. Böyle bir kültür karışımına sahip olmak, burayı gelmek ve okumak için heyecan verici bir yer haline getiriyor. Maksimum 12 öğrenciyle sınırlı sınıflarla, kişisel bir hizmet sunabiliyor ve öğretmenlerin öğrencilere hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları ilgiyi gösterebilecekleri büyük bir değer sunabiliyoruz. Bu okulda, Birleşik Krallık'taki en destekleyici ve bilgili ingilizce öğretmenlerinden bazılarına sahibiz, bunların hepsi tam nitelikli ve uzun yıllar öğretmenlik deneyimine sahiptir. Öğretmenlerimiz kurslarıyla gurur duyar ve hızlı bir şekilde öğrenip gelişmelerini sağlamak için dersleri her zaman öğrencilerin ihtiyaç ve tercihlerine göre uyarlar. West London English School'u Londra'daki diğer ingilizce okullarından ayıran şey personelimizdir; tüm personelimiz güler yüzlü, yardımsever ve cana yakın. Bir banka hesabı açmaktan, kalacak bir yer bulmaktan, doğru kursu seçmekten, VISA'ya başvurmaktan veya öğrencilerimizin Londra'daki eğitimleri sırasında karşılaşabilecekleri diğer sorunlara kadar eğitiminizin birçok alanında size yardımcı olabilirler. West London English School'da tüm öğrencilerimizin Londra'da geçirdikleri süre boyunca harika bir deneyim yaşamalarını sağlıyor ve öğrencilerimizin öğrenmelerini, eğlenmelerini ve ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimize mükemmel hizmet ve paranızın karşılığını veren ayrıcalıklı ve yüksek standartlarda eğitim sunuyoruz ve bu nedenle West London English School'u seçmenizi öneririz. 

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

West London English School

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 203 198 1888

bottom of page