top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Salisbury, İngiltere

Weymouth English Centre
BC KARE.png
Kayıt olun

Weymouth English Centre, İngiltere'nin güneybatı kıyısındaki Weymouth'ta küçük, arkadaş canlısı, aile tarafından işletilen bir yaz okuludur. Dersler Weymouth College'da verilmektedir. Etkileşimli beyaz tahtalar ve 130 öğrenci bilgisayarı bulunan bir öğrenim merkezi ile öğretim tesisleri mükemmeldir. Kampüs ayrıca bir kapalı spor merkezi ve bir futbol sahası da dahil olmak üzere iyi spor tesislerine sahiptir. Kurslarımız öğleden sonraları, akşamları tam bir aktivite programı ve cumartesi günleri tam günlük bir gezi içerir. Öğrenciler çeşitli spor, kültürel etkinlikler, geziler ve diğer etkinlikler arasından seçim yapabilirler. Kursumuzda hafta içi sabahları ingilizce dersleri ve salı'dan cuma'ya öğleden sonraları yelken dersleri vardır. Ayrıca akşamları bir aktivite programı ve cumartesi günleri tam gün gezi vardır. Yelken kursları, 2012 Olimpiyatları'nın yelken yarışlarıyla aynı yerde yapılır. Öğrenciler kursun sonunda Kraliyet Yatçılık Derneği Sertifikası alırlar. Kursumuzda hafta içi sabahları ingilizce dersleri ve salı-cuma öğleden sonraları rüzgar sörfü dersleri vardır. Ayrıca akşamları bir aktivite programı ve cumartesi günleri tam gün gezi vardır. Rüzgar sörfü kursları, 2012 Olimpiyatları'nın yelken etkinlikleriyle aynı yerde gerçekleştirilir. Öğrenciler kursun sonunda Kraliyet Yatçılık Derneği Sertifikası alırlar. Kursumuzda hafta içi sabahları ingilizce dersleri ve salı'dan cuma'ya öğleden sonraları açık hava macera aktiviteleri vardır. Ayrıca akşamları bir aktivite programı ve cumartesi günleri tam gün gezi vardır. Açık hava macera aktiviteleri arasında rüzgar sörfü, dağ bisikleti, tırmanma, kürek sörfü ve kano bulunur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Weymouth English Centre, Salisbury

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 192 681 1709

bottom of page