top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Wimbledon School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

1964 yılında kurulan Wimbledon School of English, yaptığı her işte mükemmel sonuçlar almakla ünlüdür. Şu an, Birleşik Krallıkta British Council denetiminden 15 kategoride güçlü olarak değerlendirilen tek okul statüsüne sahibiz. Elde edilebilecek en yüksek skora sahip olduğumuz için Birleşik Krallığın bir numaralı okulu seçildik. Wimbledon School of English'i seçmeniz için 5 Sebep 1.Akademik Mükemmellik 2.Çeşitli kurs seçenekleri 3.Okula yakın tesislerde kaliteli konaklama 4.Her gün ücretsiz faaliyetler 5.Londra'da Mükemmel Konumda Kurslar Keyif için, ileri eğitim için dil becerinizi geliştirmek, iş hayatında kullanmak dâhil olmak üzere, ingilizcenizi hangi amaçla geliştirmek isterseniz isteyin, size uygun bir kurs seçeneğimiz mevcuttur. Çok sayıda sürekli ve yüksek kalifikasyona sahip öğretmenden oluşan geniş kadromuz British Council tarafından 'olağanüstü' olarak tanımlandı. Konaklama Wimbledon'da konaklama kalitesi oldukça yüksektir ve sizlere okulumuza yürüyüş mesafesinde birçok konaklama seçeneği sunduğumuz için çok şanslıyız. Konaklayacağınız yer ile okul arasındaki yolculuk süresi en fazla 25 dakikadır. Konaklayacağınız yeri sizin için önceden ayarlıyoruz. Üstelik aile yanında konaklama ve paylaşımlı öğrenci evi seçeneklerinden birini seçme olanağına sahipsiniz. Wimbledon, her yıl düzenlenen dünyaca ünlü tenis turnuvasına ev sahipliği yapmakla tanınsa da, Wimbledon'da tenisten çok daha fazlası olduğundan emin olabilirsiniz. Londra’nın güneybatısında yer alan Wimbledon, yaşanacak yer olarak Londra'nın en çok rağbet gören yerlerinden biridir. Wimbledon merkezinde yer alan okulumuz, tren ve metro istasyonlarından sadece 3 dakika uzaklıktadır. Sadece 15 dakika içinde, yüzlerce ücretsiz müze ve galeriyi ayağınızın dibine getiren merkezi Londra'da olabilirsiniz. Öğrencilerimiz bize Wimbledon'da, Londra'nın vaat ettiği her şeyden stressiz bir şekilde yararlanabildiklerini anlatırlar. Okulumuz ihtiyacınız olabilecek her türlü tesise yürüyüş mesafesindedi, mağazalar, restoranlar, sinemalar, tiyatrolar, spor kulüpleri ve Londra'nın en büyük yeşil alanı olan Wimbledon Common. Wimbledon'ın ne kadar güzel bir yer olduğuna ilk elden tanık olabilmeniz için sizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Wimbledon School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 208 947 1921

bottom of page