top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Abbey College, Manchester

Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık

5-7 Cheapside, Off King Street, Manchester, M2 4WG

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Abbey College Manchester 1990 yılında kurulmuştur. Günümüzde yüksek İngiliz ve dünya eğitim standartlarını karşılamaktadır. GCSE ve A Level gibi bir dizi yüksek kaliteli akademik program sunulmaktadır. Abbey College Manchester, öğrencileri ihtiyaç duydukları A Level ve GCSE sonuçlarına ulaşmaları için destekleme konusunda mükemmel bir geçmişe sahiptir ve seçtikleri Üniversiteye yerleşmelerini sağlamaktadır. Alpha Plus Group'un bir parçası olarak Abbey College Manchester, eğitim kalitesinde 'altın standart'ı korumayı hedeflemektedir. Sınıflar küçüktür, bu nedenle öğretmenlerin destekleyici ve profesyonel bir eğitim deneyimi sunmasına olanak tanır, özellikle bireysel öğrenciye göre uyarlanmıştır.

Abbey College'da çok sayıda yabancı öğrenci eğitim görmektedir. Uluslararası öğrenciler için lise ve üniversite öncesi hazırlık programları sunulmaktadır. Öğrencilerin rahatı ve kaliteli öğrenimi için tüm koşullar yaratılmıştır. Okul özellikle IELTS için dil hazırlığı sunmaktadır. Kursların çoğu sözde yaz okulunda düzenlenmektedir. Sınavı geçtikten sonra öğrenciler ana derse girebilme imkanına sahiptirler.

Abbey College Malvern’in Sahip Olduğu Avantajlar

• Okul, öğrenciler için yüksek akademik gereksinimler sağlamaktadır.

Dersler küçük gruplar halinde öğrencilerin bireysel eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışma sürecinin organizasyonunu etkilemektedir.

İşletme, ekonomi, muhasebe, mühendislik (ek olarak kimya, ek olarak fizik, ana olarak matematik) alanlarında üniversiteye niteliksel hazırlık sağlamaktadır.

Okul, öğrencilerine üniversiteye girmeden önce dil kursu hazırlığı sunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

264

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page