top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Abbey College in Malvern

Worcestershire, İngiltere, Birleşik Krallık

253 Wells Road, Malvern, Worcestershire, WR14 4JF

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Abbey College Malvern, oldukça küçük bir okul olduğundan, her öğrenciyle bireysel ilgilenilip, özen gösterilmektedir. Her sınıfta en fazla 7 öğrenci bulunmaktadır. Bu nedenle, deneyimli öğretmenler gerekirse ders akışını hızlı olarak ayarlayabilip, zorluk veya gecikme durumunda öğrencilere daha uzun süre vakit ayırabilmektedirler. Bu sürece, özellikle lise öğrencileriyle yakın bir şekilde çalışan ve onlar için seçilen üniversiteye girmenin en uygun yollarını gösteren kişisel danışmanlar yardımcı olmaktadır. Öğrencilerin mezun olduktan sonra istedikleri üniversitelere yerleşmesi ana hedef olarak görülmektedir. Öğrencilerin her açıdan kendileri geliştirmeleri ve yararlı bir birey olmaları beklenmektedir.

Abbey College Malvern’in Sahip Olduğu Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Abbey College Malvern'in özel okulu ve kampı 1874'te kurulmuştur. Özel yatılı okul tüm önemli İngiliz ve uluslararası eğitim programlarıyla çalışmaktadır. Okul öğrencilerine, GCSE, A Level, yaz dil kampı ve yabancı dil olarak İngilizce (ESL) kursları sağlamaktadır.

Abbey College Malvern’in Sahip Olduğu Avantajlar

2013 yılında, mezunların %89'undan fazlası A Level sınavında en yüksek A * -AB * notları arasından ortalama bir puan almıştır.

Mezunlar en prestijli üniversitelere yerleşmektedir. Cambridge ve Oxford, Manchester, Bristol, Nottingham üniversiteleri bunlara örnek olmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

150

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page