top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Abbey Gate College

Cheshire, İngiltere,Birleşik Krallık

School Lane, Aldford, Chester, CH3 6HZ

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Abbey Gate College, Chester'daki 4 ila 18 yaş arası öğrenciler için en uzun soluklu, bağımsız, karma eğitim veren okul olarak öne çıkmaktadır. Öğrenciler ister arkeolog ister zoolog olmayı hayal etsinler, Abbey Gate College'da tüm çocukların hayal güçlerini harekete geçirmeleri ve olmak istedikleri kişi olmaları için çalışmaktadır. Huzurlu ortam ve mükemmel havası ile öğrencilerin ders çalışması için sıcak, sakin ve güvenilebilir bir alan oluşturulmuştur. Eğitimin öz saygı oluşturmak, öğrenme sevgisini benimsek ve tüm öğrencilerin istekleri ile ilgilenmek olduğuna inanılmaktadır. Akademik ve kişisel potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlamak için çaba harcanmaktadır. Öğrencilerin hayatlarının bir sonraki bölümleri için şevk ile kendinden emin, kendini ifade eden, saygılı ve mutlu, yüksek başarılara sahip gençler olarak ayrılmalarını hedeflemektedirler.

Müfredat dışı program, öğrencilerin zorlukları deneyimlemeleri için fırsatlar sunmaktadır. Ünlü Müzik Departmanı, Chester Katedrali'ne güçlü bağlantılarla benzersiz bir zenginlik sağlamaktadır. Okulun korosu her yıl St Paul Katedrali'nde şarkı söyleyip, denizaşırı turlar yapmaktadır. Drama, spor ve Edinburgh Dükü Ödülü, hepsi başarılıdır ve açık hava macera ve liderlik kursları, güven ve ekip çalışması oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

484

Uzmanınızla iletişime geçin.

Uzmanınızla iletişime geçin.

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page