top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

ACS Cobham International School

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

Heywood, Portsmouth Road, Cobham, Surrey, KT11 1BL

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

ACS Cobham International School'da öğrenciler, kusursuz bir İngiliz eğitimi almaktadır. Seçili üniversitelere girmeye hazırlanmaktadır. Eğitim, iki popüler programdan birinde gerçekleştirilmektedir. Uluslararası IB ve Amerikan AP programı öğrencilere sunulmaktadır. Ayrıca tüm öğrenciler okuldan, ABD kolejleri ve üniversitelerine kabul koşullarını karşılayan bir ABD lise diploması ile mezun olmaktadırlar. Bu, yalnızca Amerikalı öğrenciler için değil, uluslararası düzeyde de büyük ilgi gören bir okul olarak adını öne çıkarmaktadır. Amerikan standartlarına dayanan ve çeşitli mezuniyet yolları sunan uluslararası bir müfredata sahip, eksiksiz, karma bir gün ve yatılı okul olmaktadır.

ACS Cobham International School, Birleşik Krallık'ta uluslararası bir yatılı okul olarak bulunmaktadır. Çok kültürlü ortamında öğrenciler, kişisel hedeflerini takip ederek toplumla etkileşim kurmayı öğrenmektedirler.

Okulda özel bir motive edici atmosfer yaratılmıştır. Burada her çocuk akademik, yaratıcı, atletik yeteneklerini keşfedebilip, geliştirebilmektedir.

Öğrenciler, İngiliz, Amerikan ve diğer herhangi bir akademik üniversite ortamına kolayca uyum sağlamaktadır.

Okulda, öğrenciler sadece kaliteli konu bilgisi almakla kalmayıp, öncelikli faaliyet alanında yüksek öğretimde etkili eğitim ve kariyer gelişimi için gerekli olan en önemli sosyal becerileri geliştirmektedirler.

Eğitim kurumu, gelişmiş altyapısı ile adını öne çıkarmaktadır. Okul, çocukların kapsamlı gelişimi için mükemmel koşullara sahip olmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

1500

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page