top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

ACS Egham International School

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

Woodlee, London Road, Egham, TW20 0HS

5.png

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

ACS Egham International School’un benimsediği stratejisi, halihazırda sağlam olan temeli derinleştirmeyi ve etkilerini geleceğe nasıl entegre edebileceklerini belirlemektir.

Önümüzdeki beş yıl içerisinde lise kapsamında Eğitim Stratejisinde önemli değişiklikler yapılması amaçlanmaktadır. Bunlar; akademik sonuçları sürekli iyileştiren ilham verici öğretime daha odaklı bir eğitim modeli geliştirme, daha geniş bir eğitim deneyimi yelpazesi aracılığıyla kamu yararı ve küresel yeterlilik adına çalışma, sağlıklı bir uluslararası öğrenme topluluğuna ait olmanın ne anlama geldiğine dair genişletilmiş ve dikkatle izlenen bir yol haritası oluşturmak ve zorlu akademik hedeflerine ulaşmak için tüm öğrenciler için eşit, ayırt edici ve sistematik olarak uygulanan desteği sağlamaktır.

Okul, güzelce düzenlenmiş bir kampüs ortamında olağanüstü bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Son teknoloji BT laboratuvarları, kütüphaneler, sınıflar (hem içeride hem de dışarıda), oyun alanları, Orman Okulu etkinlikleri ve spor alanları, olağanüstü bir Görsel Sanatlar ve Tasarım Teknoloji Merkezi  ve özel IB Diploma Merkezi tarafından geliştirilmiştir. Okulda ayrıca özel bir Drama alanı ve sahnesi ile dans stüdyosu, spor salonu, iki FIBA ​​basketbol sahası, bir iç mekân tırmanma duvarı bulunan büyüleyici Spor Merkezi kompleksi bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

700

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page