top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

ACS Hillingdon International School

Middlesex, İngiltere, Birleşik Krallık

108 Vine Lane, Hillingdon, Middlesex, UB10 0BE

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

ACS Hillingdon International School’da dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için hem uluslararası standart (IB) hem de klasik Amerikan (Advanced Placement) olmak üzere dengeli ve etkili müfredat programları sunulmaktadır. Londra'da rahat bir şekilde ulaşımın sağlandığı bu okulda 4 ila 18 yaş arası çocuklar okuyabilmektedir. Günümüzde 50'den fazla milletten temsilci burada eğitim görmektedir. Okul, İngilizce bilmeyen öğrencileri için dil desteğini desteği sağlamaktadır. Çok kültürlü, çok uluslu bir okul yapısına sahip olmaktadır.

ACS Hillingdon International School, kendilerini gösterdikleri alandan bağımsız olarak öğrencilerin tüm yeteneklerini geliştirmeye çalışmaktadır. Her öğrenciye bireysel yaklaşım, gerekirse müfredatı ayarlamayı, herkese kişisel ilgi göstermeyi, tüm başarıları ve zorlukları dikkatlice izlemeyi mümkün kılmaktadır.

Lisede öğrencilerin eğitim programını kendileri seçebilmeleri çok önemli bir durum olmaktadır. Dünyanın herhangi bir ülkesinde seçilen üniversiteye hazırlanma fırsatı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencileri kişisel seçimler yapmaya hazır ve kararlarından sorumlu bireyler olarak yetiştirmektedir.

Spor, öğrenci yaşamının ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. 6. sınıftan itibaren öğrenciler neredeyse her gün pratik yapmaktadır. Okulda bireysel ve grup çalışmasına büyük ölçüde önem verilmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

588

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page