top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Akaley Wood

Buckinghamshire, İngiltere,Birleşik Krallık

Wicken Park Rd, Wicken, Milton Keynes, Buckinghamshire, MK19 6DA

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Akeley Wood Senior & Sixth Form, Birleşik Krallık'ta dünyanın her yerinden uluslararası öğrencileri kabul eden özel bir okul olarak adını öne çıkarmaktadır. Okulun ana hedefi, geleneklerin ve modernitenin birleştirildiği sisteminde eğitim, final sınavlarını başarıyla geçmek için hazırlık, Birleşik Krallık ve Avrupa'nın en iyi yüksek eğitim kurumlarına kabul edilmektir. Kapsayıcı kültürüyle gurur duyan bu okul, akademik, sportif, sanatsal ve daha çok alanda potansiyeli ortaya çıkarabilecek zenginleştirilmiş bir eğitim sunmak için çok çalışmaktadır. Okulun amacı yalnızca güçlü GCSE ve A Level sonuçlarıyla değil, aynı zamanda öğrencilerin orada geçirdikleri süre boyunca kaydettikleri ilerleme açısından ulusal olarak %2’lik dilime yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Okul müfredatını, yalnızca GCSE'yi başarılı bir şekilde geçmek için bilgi sağlamak için değil, aynı zamanda öğrencileri sosyal uyum için hazırlamak, yaratıcı bir şekilde geliştirmek, geleneksel ahlaki standartları geliştirmek ve asırlık gelenekleri aşılamak için tasarlanmıştır.

Akaley Wood’un Sağladığı Avantajlar

Okul mezunları dünya çapında 84 üniversitede eğitim görmektedir.

Okul oldukça geniş nitelikli öğretim kadrosuna sahip olmaktadır.

Öğrencilerin fiziksel gelişimine, ahlaki standartların eğitimine, vatanseverliğe ayrıca özen gösterilmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

470

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page