top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Appleford School

Wiltshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Shrewton, Nr. Salisbury, Wiltshire, SP3 4HL

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Appleford School, disleksi ve ilgili öğrenme ihtiyaçları gibi belirli öğrenme güçlükleri yaşayan yedi ila 18 yaş arası öğrenciler için geleneksel bir gündüzlü ve yatılı okul olarak öne çıkmaktadır. 1988 yılında kurulan, yaklaşık 150 kız ve erkek öğrenciden oluşan bu küçük kırsal okul Appleford, genel eğitime daha yaratıcı, besleyici ve destekleyici bir alternatif sunmaktadır. Okul, GCSE düzeyine kadar çeşitli akademik, uygulamalı ve mesleki dersler sunmanın yanı sıra sportif, yaratıcı ve maceralı etkinliklerde başarıyı teşvik etmeye odaklanmaktadır. Appleford, çocuğunuzun öğrenme ve başarının önündeki belirli öğrenme ve dil güçlüklerinin oluşturduğu engelleri aşmasına yardımcı olmaya odaklanmıştır.

Okul, akademik ile kişisel ve sosyal becerileri dengeleyerek öğrencilerin okuldan yalnızca GCSE notları ve BTEC sertifikaları ile değil, aynı zamanda Edinburgh Dükü Ödülü'nü tamamlamanın getirdiği yaşam becerileri ve binicilik, judo gibi çeşitli etkinliklerle ayrılmalarını sağlamaktadır.

Okul içinde aktif olarak, farklılığın normalleştirildiği ve kabul edildiği ve öğrenci mutluluğunun bir öncelik olduğu bir kapsayıcılık kültürü inşa etmektedir.

Appleford'daki tüm eğitim, çocuklara “öğrenme güveni” vermeye odaklanmaktadır. Bir ebeveynin Appleford gibi özel bir okulu düşünmesinin en önemli nedenlerinden biri, kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir ortama taşımak istemeleri olmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

150

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page