top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Arnold Lodge School

Warwickshire, İngiltere, Birleşik Krallık

15 - 17 Kenilworth Rd, Leamington Spa,Warwickshire

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Arnold Lodge School, öğrencilerin öğrenmesi ve başarısı için bunun anahtar olduğunu bilerek, mutluluğu ve güveni değerlerinin merkezine yerleştirmektedir. Hedeflerinde başarılı olabilmeleri için her öğrencinin mutluluğunu, güvenini ve becerilerini geliştirmek için yola çıktıklarını belirtmektedirler. Okulun temel değeri olan dürüstlük, kibarlık ve sıkı çalışma, öğrencilere gelişebilecekleri bir okul topluluğu sağlamaktadır. Okulda bulunan küçük sınıflar, öğretmenlerin öğrencileri ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için zorlamasına ve desteklemesine olanak tanımaktadır.

Okul, Viktorya dönemi ve modern binaların bir karışımında yer alan merkezi Royal Leamington Spa'da bulunmaktadır. Başlangıçta Bayan Worthington tarafından 2 Lillington Place, Leamington Spa'da tutulan bir kadın okulu olan okul, 1864 yılında Leamington College'da eski bir Master Yardımcısı olan Bay Alfred Kirk tarafından devralınmıştır. Rugby Okulu'ndan Dr Thomas Arnold'un hayranı olduğundan okula Arnold Lodge Okulu adını vermiştir. Başlangıçta Warwickshire'daki en eski hazırlık okulu olan bu okul, 2008 yılında kabul yaşını GCSE yıllarına kadar genişletti ve Eylül 2013'te Sixth Form'u başlatmıştır.

Arnold Lodge'un öğrencileri okula girişinden itibaren okula kabul için akademik yıl boyunca bir dizi değerlendirme günü içeren bir değerlendirme süreci bulunmaktadır. Giriş değerlendirmesi, mevcut akademik başarılarından ziyade çocuğun bütününe ve akademik potansiyeline odaklanmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

410

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page