top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

ArtsEd Day School & Sixth Form

Chiswick Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

14 Bath Road, Chiswick Londra, W4 1LY

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

ArtsEd Day School, mükemmel bir akademik sicile sahip uzman bir mesleki sahne sanatları okulu olarak öne çıkmaktadır. Batı Londra'da amaca yönelik olarak inşa edilmiş tesislerde bulunan okul, son derece donanımlı iki tiyatronun, birçok büyük stüdyonun ve iyi döşenmiş akademik konaklama birimlerinin lüksüne sahip olmaktadır. Küçük sınıflar her öğrenci için bireysel ilgi sağlamaktadır.

Okul öğrencilere eşsiz bir ortamda olağanüstü bir eğitim ve öğretim sunmaktadır. Yüksek vasıflı personel, öğrencilerin yaratıcılıklarını keşfetmeleri ve geliştirmeleri için heyecan verici fırsatlar yaratırken aynı zamanda mükemmel bir akademik başarı sağlamaktadır.

ArtsEd, sürekli olarak ülkedeki akademik açıdan en başarılı sahne sanatları okulu olmaktadır. Öğrenciler her seviyede mükemmel sınav sonuçları elde eder ve katma değerli puanlar, ArtsEd'i Birleşik Krallık'taki tüm okullar arasında ilk %1'lik dilime yerleştirmektedir. Son üç yılda Oyunculuk, Müzikal Tiyatro ve Dans dallarında öğrencilerinin %100'ünün Üçlü Üstünlük veya daha fazlasını elde etmesiyle ArtsEd, 3. Seviye BTEC Gösteri Sanatları için Birleşik Krallık'ın önde gelen merkezi olmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

330

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page