top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Aurora Eccles School

Norfolk, İngiltere, Birleşik Krallık

Quidenham, Norwich, Norfolk, NR16 2NZ

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Eccles School, diğer normal okul ortamlarında öğrenmeyi zor bulan 7 ila 16 yaş arası öğrencilere uzmanlık eğitimi veren bağımsız bir gündüz okulu olarak adını öne çıkarmaktadır.

Bu, Asperger Sendromu ve yüksek işleyen otizm ile ilişkili daha karmaşık iletişim ve sosyal etkileşim güçlükleri olanlara kadar, disleksi ile ilgili spesifik öğrenme güçlüklerinin bir sonucu olabilmektedir.

Norwich yakınlarındaki Quidenham'da 34 dönümlük güzel Norfolk kırsalında yer alan Aurora Eccles School, aşağıdakileri içeren olanaklarla kolaylaştırıcı bir öğrenme ortamına sahiptir:

Okulda büyük spor alanları, kapalı yüzme havuzu, etkinlik merkezi ve tırmanma duvarı, orman etkinlikleri, küçük sınıflar ve yüksek personel oranları, entegre terapi, bilim, müzik, drama ve sanat için uzman sınıflar, sessiz zaman geçirmek için mola alanları, kapsamlı açık hava rekreasyon alanları bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

153

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page