top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Austin Friars

Cumbria, İngiltere, Birleşik Krallık

Etterby Scaur, Carlisle, Cumbria, CA3 9PB

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Austin Friars & St Monica's Hazırlık Okulu, 4 ila 18 yaş arası çocuklara yönelik tam zamanlı bir okul olarak öne çıkmaktadır.

Okul 1951 yılında Augustinian rahipleri tarafından kuruldu ve o zamandan beri eğitim kurumu Augustinian okul zincirinin bir parçası olmuştur. Austin Friars başlangıçta sadece erkek çocukları kabul etmekteydi, kız öğrencilerin burada eğitim görmesine ancak 1986'da izin verilmitir.

Öğrencilerin yaşlarına göre farklı etkinlik programları sunulmaktadır. Müfredat dışı zamanlarda en genç okul çocukları çevredeki dünya, spor ve yaratıcılıkla ilgilenmektedirler. Müfredatları dersler sırasında düzenlenen birçok eğlenceyi içermektedir.

Okulda, atletizm, jimnastik, futbol, netbol, ragbi, kriket, hokey, yüzme gibi spor aktiviteleri bulunmaktadır.

Lisede öğrenciler meclis üyelerine ayrılır. Kurumlar arası yarışmalar ve müsabakalar özgüvenin, sağlıklı rekabetin, öz kontrolün, sorumluluğun ve iletişimin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Her grubun kendi adı, rengi, ayırt edici işaretleri ve birkaç lideri-akıl hocası bulunmaktadır. Tüm çocuklar yıl boyunca House'un faaliyetlerine katılmaktadır.

Bireysel yaratıcılıktan yemek pişirmeye, oyun tasarımından büyük ölçekli spor yarışmalarına kadar 40'tan fazla farklı ders dışı aktivite tüm öğrencilere açıktır. Kampüste düzenli olarak müzik konserleri, tiyatro gösterileri, sanat sergileri düzenlenmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Uzmanınızla iletişime geçin.

660

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page