top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Babington House School

Kent ,İngiltere, Birleşik Krallık

Grange Drive, Chislehurst,Kent, Londra, BR7 5ES

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Okul, 2018 A Level sınav sonuçları için İngiltere'deki en iyi küçük bağımsız okul olarak derecelendirilmiştir. Son üç yılda A Level sınavlarında A* ila B notlarının %80'ini elde etmiştir.

Okulun 3 ila 18 yaş arası 420'den fazla öğrencisi bulunmaktadır. Babington School’un temel amacı, tüm çocukları geliştirmeye çalışarak, başarı elde etmektir. Okul öğrencileri özgüvenli olmaya teşvik etmektedir.

Okul küçük bir okul olmanın BÜYÜK avantajlara sahip olduğuna inanmaktadır. Bir sınıfta en fazla 20 çocuktan ve güçlü bir topluluk duygusundan yararlanan yüksek davranış, giyim ve davranış standartlarına sahiptir. Babington kendini müzik, drama, spor ve en geniş anlamda sanata adamıştır ve çok sayıda müfredat dışı fırsat sunmaktadır.

Okul, aday öğrencilerini akademik yetenekleri ve potansiyellerinin yanı sıra kişisel niteliklerine göre seçmektedirler. Babington'da bir kez kendi beklentilerini aşmaları ve iyi sonuçlar elde etmeleri beklenmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

460

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page