top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Barnard Castle School

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Barnard Castle, County Durham, Londra, DL12 8UN

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Okul, Albion'daki en güzel yerlerden biri olan Tisdale Vadisi'nde yer almaktadır. Barnard Castle Okulu, Bedford ve Leeds gibi büyük şehirlere yakındır. Manchester kampüsten 2 saat uzaklıkta yer almaktadır.

Okulun konumu oldukça dikkat çekmektedir. Okulun çevresinde ise ünlü İngiliz tarihi anıtları gibi korunan yerler bulunmaktadır.

Okul iyi bir eğitim kalitesine sahiptir. Okulun mezunları İngiltere'deki en iyi üniversitelere yerleşmektedirler. Öğrencilerin birçoğu; York St John, Oxford, Leeds, Manchester, Durham, Londra Üniversitesi, Chester gibi üniversitelere yerleşmiştir. Barnard Castle School mezunları genellikle işletme, tıp, matematik, programlama ve beşerî bilimleri seçmektedirler.

Öğretim kadrosu okulun gurur kaynağı haline gelmektedir. Okulun her öğretmeni birinci sınıf bir profesyonel ve akademik yönden oldukça zenginlerdir.

Okul, konaklama, eğitim, kişisel gelişim, boş zaman etkinlikleri için mükemmel koşullara sahip olmaktadır.

Okulun, öğrencileri okulun sosyal yaşamına dahil ederek eğitmek gibi bir geleneği bulunmaktadır. Okulun kuruluşundan bu yana değişmeden kalmıştır. Yaklaşımın sonucu, kendini geliştirmeye ve eğitime meraklı, amaçlı, uyumlu kişiliklerin yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

699

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page