top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Bath Academy

Bath, İngiltere, Birleşik Krallık

27 Queen Square, Bath, İngiltere, BA1 2HX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Bath Academy, UNESCO Dünya Mirası şehri Bath'ın merkezinde küçük bir koleji olarak bulunmaktadır. İngiltere'deki en güvenli şehirlerden biri olmakla kalmayıp, aynı zamanda en güzel şehirlerden biri olarak kabul edilen canlı bir üniversite şehridir. Öğrencilere hem sosyal hem de kültürel açıdan birçok hizmet sunmaktadır. Kısa bir süre önce Bath'ta A Level sınavları açısından en iyi performans gösteren okullardan biri olarak seçilen Bath Academy, her öğrencinin iyi tanındığı samimi bir ortamda kişiselleştirilmiş eğitimde uzmanlaşmıştır. Kolej, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için yakın kişisel özel ders ve derinlemesine değerlendirme ve destek sağlayarak onları akademik ve kişisel potansiyellerine ulaşmaları için teşvik etmektedir.

Okul yüksek kaliteli öğretime sahiptir. Öğretmenler son derece kalifiye, konuları hakkında tutkulu ve bu konularda bilgilidir ve rahat ve proaktif bir okul ortamı, onların öğrenme sürecine odaklanmalarına ve her öğrenciye bireysel bir yaklaşım bulmalarına olanak tanımaktadır.

Okul mükemmel sınav sonuçlarına sahiptir. Akademi, en başarılı öğrencilerin bile zorlu sınavlardan geçmesini ve ek yardıma ihtiyacı olanların bu yardımı almasını sağlamaya çalışmaktadır. Farklı deneyim ve yeteneklere sahip öğrencileri kabul ederek dünyanın en güçlü üniversitelerine girmelerine ve profesyonel bir kariyere başlamalarına yardımcı olmaktadır.

Okul, çeşitli ve uluslararası öğrenci topluluğuna sahiptir. Bath Academy, her türden ve biçimdeki çeşitliliği memnuniyetle karşılamaktadır. Akademide düzinelerce ülkeden gençler eğitim görmektedir ve herkes İngilizce öğrenme, yüksek kaliteli mesleki eğitim ve bireysel yaklaşım üzerine amaçlı çalışmadan yararlanmaktadır. Kompakt sınıflar, öğrencilerin aynı düzeyde dil yeterliliği derinliğine sahip ekipleri seçmesine olanak tanır ve bu da öğrenmede etkili ilerleme sağlamaktadır.

Okul öğrencilerine üniversiteye giriş için destek sağlamaktadır. Bireysel müfredat, öğretmenlerin gelecek hakkında danışmalarına olanak tanımaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

120

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page