top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Battle Abbey School

Doğu Sussex, İngiltere, Birleşik Krallık

High St, Battle, Doğu Sussex, İngiltere, TN330AD

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

50 dönümlük bir alanı kaplayan Battle Abbey School, 1066 yılında kurulan St. Martin's Abbey kalesinde yer almaktadır. Ev konutu ve binaların çoğu, eğitim kurumunda özel bir atmosfer yaratan 10. yüzyılda inşa edilmiştir. Okulun yanı sıra öğrencilerin özgürce yürüyüş yapabilecekleri ve spor yapabilecekleri 17 dönümlük milli park bulunmaktadır. 

Eğitim kurumunun beyan edilen hedefi, her öğrencinin bakış açısını en üst düzeye çıkarmak, ayrıca yetenek ve becerilerini ortaya çıkarmaktır. Yönetim, öğrencilerin kültürel boş zamanlarıyla ilgilenmektedir. Okul tiyatrosunda düzenli olarak danslar, geziler, etkinlikler ve performanslar düzenlenmektedir.

Avantajlar

• Öğrencilerin yaklaşık yarısı GCSE'yi A  ve A * sonuçlarıyla geçip, öğrencilerin %70'inden fazlası A Level sınavında A * ile B arasında notlar almaktadır.

• Battle Abbey School öğrencilerinin %40'ı Russell grubunun üniversitelerine başarıyla yerleşmektedir.

• Uluslararası öğrencilerin ek bir akademik İngilizce kursuna katılma fırsatı bulunmaktadır.

• Okul öğrencilerine, yurt dışına seyahat etme fırsatı sunmaktadır. Fransa, Almanya, Kenya, Çin'e geziler düzenlemektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

510

Kız ve erkek

Good

Fiyat bilgisi
Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page