top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Bede's Senior School

Doğu Sussex, İngiltere, Birleşik Krallık

Upper Dicker, Doğu Sussex, İngiltere, BN27 3QH

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

100 dönümlük güzel Sussex kırsalında, Londra'nın uluslararası havaalanlarına bir saatten biraz fazla uzaklıkta ve deniz havasına 20 dakika uzaklıkta yer alan Bede's School, öğrencilerin oldukça memnun kaldığı bir okul olarak öne çıkmaktadır. Diğer geleneksel yatılı okullarla karşılaştırıldığında, Bede's daha çok 1978'de kurulmuş, Eastbourne'da yolun birkaç mil aşağısındaki Hazırlık okulundan büyümüş modern, ilerici bir ekip gibi hissettiriyor. Bede's School şu anda neredeyse 800 öğrenciye ev sahipliği yapıyor ve önemli bir oranda İngiliz ve uluslararası öğrenciler bulunmaktadır.

Okul 1965 yılında önemli ölçüde genişlemiştir. 3-16 yaş arası çocukları kabul ederek kısmen karma eğitim haline gelmiştir. Olgunlaşan öğrencilerine öğrenme yolculuklarına devam etmeleri için alan ve tesisler sağlayıp onları çevrenin ötesindeki hayata en iyi şekilde hazırlamalarını sağlamaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

657

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page