top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Bournemouth Collegiate School

Bournemouth, İngiltere, Birleşik Krallık

College Road, Southbourne, Bournemouth, Dorset, BH5 2DY

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Bournemouth Collegiate School, yerel ve ulusal olarak önde gelen bir eğitim kurumu olarak kabul görmekte olup kapsamlı, tatmin edici ve bütünsel bir eğitim deneyimini temel çabalarının merkezine koymaktadır. Okul, tüm öğrencilerindeki cevheri keşfetmeyi amaçlayarak, onların kişisel, akademik ve mesleki girişimlerde olağanüstü başarıya ulaşmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Misyonları, öğrencilere başarılı ve zengin bir gelecek için gerekli araçları ve deneyimleri sunarak, kişisel ve akademik mükemmeliyet için tam potansiyellerini açmalarına rehberlik etmektedir. Okul, öğrencilerin Bournemouth Collegiate School yolculuklarını eşlik etmek üzere destekleyici, yenilikçi ve neşeli bir ortamı beslemektedir.

Programlar olağanüstü kaliteleriyle tanınmış olup, deneyimli uzmanlar tarafından sunulmaktadır. Okul, saygın diplomalar ve sertifikalar kazanma fırsatları sunmanın yanı sıra, spor, yaratıcı etkinlikler ve çeşitli yetenekleri teşvik etmektedir. Her öğrenci özel ilgi ve destek alarak, kampüs ortamında evlerinde gibi hissetmeleri sağlanmaktadır.

Bournemouth Collegiate School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okul, sanat, tasarım, drama ve sahne sanatları gibi alanlara ilgi duyanlar için ideal bir seçenek olduğunu kanıtlamaktadır. 2020 İngiltere yılın bağımsız okulları finalistleri arasında yer alarak ön plana çıkmakmıştır. Öğrencilerin %100'ü drama ve tiyatro, güzel sanatlar, fotoğrafçılık ve tekstil konularında A*-B derecelerine ulaşırken, %25'i sanatsal uzmanlık alanlarına yönelmektedir. Okul, sanat ve tasarım portfolyoları için bireysel destek sunmanın yanı sıra, drama ve sahne sanatları alanında seçmelere hazırlık imkânı sunmaktadır.

Bournemouth Collegiate School, öğrencileri Oxbridge ve tıp programları gibi saygın kurumlara kabul için hazırlamaya adamıştır. Bu hazırlık ve kabul sürecinin denetimi ve gözetimi için okulun başkan yardımcısı akademik alanda sorumludur ve öğrencileri Oxford ve Cambridge'e başarılı kabuller için yönlendirme konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bournemouth Collegiate School’un Sahip Olduğu Sosyal Etkinlikler

Kurum, öğrencilerin yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olan spor ve yaratıcı bölümleriyle öne çıkmaktadır. Bournemouth Collegiate School spor akademisi, çeşitli sınıfları, yalnızca profesyonel öğretmenleri, bireysel ilgiyi ve programı içermektedir.

Bournemouth Collegiate School’un Avantajları

·        Bournemouth Collegiate School, sanat, drama ve sahne sanatlarıyla ilgilenmek isteyen öğrenciler için ideal bir okul olarak öne çıkmıştır.

·        Öğrencilerin %100’ü drama, tiyatro, güzel sanatlar ve fotoğrafçılıkta A*-B notlarını almışlardır.

·        Okulun spor akademisi Birleşik Krallık’ta 21. Sırada yer almıştır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

401

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page