top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Brockwood Park School and Inwoods Small School

Hampshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Brockwood Park, Bramdean, Alresford, Hampshire, SO24 0LQ

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Brockwood Park School and Inwoods Small School eğitim kurumlarının niyeti ve motivasyonu, öğrencilere olağanüstü teknolojik beceriler sunarak onların çağdaş dünyada etkili ve açık bir şekilde işlemelerine olanak sağlamak amaçlanmaktadır.

Daha da önemlisi, her öğrencinin tam anlamıyla gerçekleşmiş bir insan olarak bütünsel gelişimine uygun bir ortam oluşturma girişiminde bulunmaktadır. Bu, öğrencinin ahlaki mükemmeliyette gelişebileceği bir ortamın teşvik edildiği anlamına gelmektedir.

Brockwood Park School and Inwoods Small School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Brockwood, uluslararası ve küçük çaplı bir okul olarak tasarlanmıştır. Toplamda 25'ten fazla ülkeden bireylerin bulunduğu bir topluluk barındırmaktadır. Bu uluslararası çeşitlilik, yönetilebilir boyut ile birleşerek, farklı arka planlardan gelen insanlarla etkileşimin karşılıklı anlayış ve sevgi içinde gerçekleşmesine olanak tanıdı. Bu model, güçlü personel-öğrenci oranına odaklanarak, her öğrenciye bireysel ilgi ve rehberlik sağlama olanağı sunmuştur. Brockwood'un ana amacı, toplum içinde yaşama ve öğrenmeye ilişkin koşullu düşüncenin sınırlarını aşma çabası olmuştur.

Okul, üniversite giriş sınavlarına hazırlık konusunda destek sunmaktadır. Bu sınavlar, IELTS, AS Level ve A Level sınavlarını içermektedir ve bu sınavlar İngiltere üniversitelerine yöneliktir.

Brockwood Park School, benzersiz bir uluslararası müfredat sunan bir uluslararası okul olarak, öğrencilerini uluslararası adaylar olarak üniversitelere başvururken temsil eder. Bu nedenle, geleneksel olarak İngilizce ve Matematik derslerinde GCSE geçme şartı üniversite kabulü için gerekliliği taşımamaktadır. Ancak, bazı zamanlar öğrenciler İngilizce yeteneklerini kanıtlamak için IELTS testini tamamlamaları gerekebilir.

Brockwood Park School and Inwoods Small School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Gün içinde veya hafta sonlarında öğrenciler, genellikle kendi aralarında öğrenciler tarafından yönlendirilen ve organize edilen kulüp etkinliklerine katılma fırsatına sahip olmaktadırlar. Bu etkinlikler dans, yoga veya parkur gibi hareket tabanlı aktivitelerden, drama ve müzik provalarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsar ve her yıl değişmektedir. Ayrıca okul, düzenli olarak etkinliklere, müzelere veya sergilere yapılan günübirlik gezileri düzenlemektedirler. Böylece öğrencilerin deneyimsel öğrenmelerini daha da artırmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

80

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page