top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Brooke House College

Leicestershire, İngiltere, Birleşik Krallık

Market Harborough, Leicestershire, LE16 7AU

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Brooke House'ta, her öğrencinin sınırsız potansiyeline olan kararlı inanç eğitim felsefesini yönlendirilmektedir. Yenilikçi öğretim yöntemlerinin birleşimi ve zirve performans koçluğuna özgün yaklaşım sayesinde okul, her öğrencinin tüm bağlamlarda en iyi versiyonlarına evrilebilmeleri için gerekli nitelikleri, değerleri ve becerileri geliştirmesini sağlamaktadır. Öğrenciler, kendine güvenen, yaratıcı, girişimci, toplumsal sorumluluk sahibi ve küresel farkındalığa sahip bireyler haline gelmektedirler.

Brooke House College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Brooke House, öğrencilerine butik okul özelliği sağlamaktadır. Her sınıfta ortalama sekiz öğrenciye sahip olması, öğrenciler ile eğitmenler arasında anlamlı etkileşimlerin GCSE ve A Level düzeylerinde teşvik edilmesini sağlamaktadır. Okul, yoğun bir İngilizce kursu ve saygın üniversite hazırlık programı sunmaktadır. Uluslararası olarak tanınan futbol ve motor sporları akademileri ile spordan sanata ve toplum katılımına uzanan çeşitli ek ders aktivitelerine oldukça önem verilmektedir. Yaklaşık 230 öğrenciden oluşan bir öğrenci kitlesine sahip olan kurum, A Level dersleri, GCSE dersleri, İngilizce dil kursları ve yaz programları gibi programlar sunmaktadır.

Konaklama seçenekleri arasında yurt ve aile yanı konaklamaları yer almaktadır. Brooke House College, öğrencilerinin %98'inin İngiltere'deki üniversitelere kabul edildiği dikkate değer bir sicile sahip saygın bir okuldur. İngiltere'nin akademik açıdan canlı bir bölgesinde yer alan, Oxford, Cambridge ve Birmingham'a yakın bir konumda bulunan okul, öğrencilerin İngiliz eğitim ve kültür ortamına hızlı uyum sağlamasını kolaylaştıran aile ortamını teşvik eder. Kurum, İngiliz Premier Lig kulüplerinden deneyimli koçların önderliğinde profesyonel veya yarı-profesyonel eğitim sunan bir futbol akademisine sahiptir.

Brooke House College’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Sınıf dışında, öğrenciler geniş bir hobi ve ilgi alanı yelpazesini kapsayan düzenlenmiş etkinliklere katılmaktadırlar. Tüm etkinlikler, öğrencilerin farklı uluslardan gelen öğrencilerle etkileşim kurmasına yardımcı olmak ve birbirleriyle İngilizce konuşmalarını teşvik etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

234

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page