top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Burlington House School

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Beavor Lane 14 Waterloo Place, Londra, SW1Y 4AR

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Burlington House School'un faaliyetlerinin her yönü, üç temel prensiplerle yönlendirilmektedir. Programı oluşturmak, öğrencileri değerlendirmek veya yemek saatleri ve teneffüslerde fikir alışverişi yapmaktır. Bu amaçlar, öğrencilerin tam akademik potansiyellerini fark etmelerine yardımcı olmayı, özsaygılarını, yeteneklerini ve doğal becerilerini geliştirmeyi ve öğrenme süreçlerinde ve günlük yaşamlarında özgüveni teşvik etmeyi içermektedir.

Burlington House School, Londra'nın şirin ve konforlu bir yerleşim bölgesinde yer alan saygın ve yüksek sıralamalı bir dil enstitüsüdür. Ulaşım açısından elverişli bir konumda bulunan okul, şehir merkezine ulaşmak için yaklaşık 15 dakika, Heathrow Havalimanı'na taksiyle 20 dakika veya metro ile 40 dakika süre gerektirir.

Burlington House School’un Müfredatı ve Öğrenci Başarıları

Yıl boyunca faaliyet gösteren okul, sürekli ve yaz programları sunmakta ve bunları devlet ve ulusal tatillerle uyumlu hale getirmektedir. Çocuk programları 14 yaş ve üzeri öğrencilere, yetişkin programları 16 yaş ve üzeri öğrencilere hitap ederken, 8 ila 14 yaş arasındaki gruplar tarafından da alınabilmektedir. Olağanüstü bir özellik olarak, benzersiz bir müfredat oluşturma esnekliği sunulmaktadır.

Okul, çeşitli ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış geniş bir program ve kurs yelpazesi sunmaktadır. 16 yaş ve üstü öğrenciler için genel İngilizce, yabancı dil olarak İngilizce öğretmenleri için tematik kurslar, üniversite kabulüne hazırlık, İngilizce yazı atölyeleri ve kültürel eğitim programları gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca, IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi uluslararası sınavlara hazırlık programları da bulunmaktadır. İş iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlayanlar için okul, turizm, tıp, pazarlama, ofis yönetimi ve diğer profesyonel alanlar için özelleştirilmiş kurslar sunmaktadır.

Burlington House School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Öğrenciler için yaz dönemi gibi mevsimsel kurslar, öğrenme ve keşif için bir platform sunmaktadır. Okul, deneyimli öğretmenlerle bireysel derslerin yanı sıra düzenli gruplar için yıl boyu programlar sunmaktadır. Akademik dersler, ilgi çekici geziler, etkileyici ve eğlenceli ders dışı etkinlikler ve spor etkinlikleri ile birleştirilmektedir. Böylece dengeyi sağlayan etkili bir öğrenme deneyimi sunulmaktadır. Popüler geziler arasında Cambridge, Oxford, Londra ve Brighton gibi yerler bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

151

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page