top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Bury Grammar School

Lancashire, İngiltere, Birleşik Krallık

Tenterden Street, Bury, Lancashire, BL9 0HN

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

450 yıl süren bir geçmişe sahip olan Bury Grammar School, miraslarını ve kendine özgü geleneklerini yüksek bir saygıyla korumaktadır. Kendine güvenen ve geleceğe yönelik bir kurum olarak sağlam temelleri, öğrencileri modern küresel ortamda başarılı, anlamlı ve mutlu bir yaşam için donatırken öncü yaklaşımlar için ideal bir başlangıç noktası sunmaktadır.

Bury Grammar School, akademik üstünlüğün uzun bir tarihine sahip olup kökenleri 1570'e kadar uzanmaktadır. Okul, sevgiyle sürdürdüğü geleneklerini koruma konusunda büyük bir gurur duymaktadır ve aynı zamanda sürekli olarak yenilikçi öğretim yöntemleri ve çağdaş teknolojileri uygulamalarına entegre ederek modern bir okul olarak tanınmaktadır.

Bury Grammar School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Bury Grammar School, bölgesinde eğitim alanında öncü bir okul olmuştur ve öğrencileri sürekli olarak dikkate değer akademik başarılar elde etmektedir. Öğrencilerin GCSE ve A Level sınavlarındaki olağanüstü performansı, saygın üniversitelere kabul edilmeleri, okulun üstün kaliteye olan bağlılığını vurgulamaktadır. En önemli husus, birçok öğrencinin kendi beklentilerini aşarak algılanan sınırların ötesine geçmesidir. Bury Grammar School, öğrencilerin akademik potansiyellerini gerçekleştirmeye adanmış olup en yüksek dereceleri elde etmeye çalışmaktadır. Okul, öğrenci ve öğretim üyeleri tarafından paylaşılan bağımsız öğrenme ve kişisel gelişim kültürünü teşvik etmektedir.

Hevesli ve coşkulu eğitmenler tarafından yönlendirilen, ilgi çekici ve düşündürücü bir müfredat, Bury Grammar School'da öğrenmeyi canlandıraktadır. Okulun “müfredatın ötesine geçme” vurgusu, öğrencilere üniversite başvurularında fark yaratma ve profesyonel yolculuklarına kendine güvenerek başlama imkânı sunmaktadır. Bury Grammar School öğrencileri, akıcı, özgüvenli, şefkatli ve çok yönlü bireyler olarak mezun olmaktadırlar. Yükseköğrenim ve gelecekteki mesleki yolculukların fırsatlarına ve zorluklarına karşı hazırlıklıdırlar ve topluma önemli katkılarda bulunmaya hazırdırlar. Bury Grammar School öğrencisi, özgüveni, bağımsızlığı ve geleceğin belirsizlikleri ve olanaklarıyla derinlemesine yüzleşme yeteneğini içselleştirmiştir.

Bury Grammar School mezunları, tıp, hukuk, sahne sanatları, müzik, spor ve araştırma gibi çeşitli alanlarda öne çıkan figürler olarak parlamaktadırlar.

Bury Grammar School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Öğrenciler, yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde netbol, basketbol, ragbi, futbol, yüzme ve atletizm gibi çeşitli spor branşlarında başarılı olmuşlardır. Başarıları netbol, basketbol, ragbi, futbol, yüzme ve atletizm gibi çeşitli spor branşlarında gelmiştir. Birçok öğrenci uluslararası seçilme de dâhil olmak üzere temsilci unvanları elde etmiştir. Sunulan diğer spor fırsatları arasında masa tenisi, badminton, tenis, hentbol ve yoga bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

1270

Kız ve erkek

Uzmanınızla iletişime geçin.

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page