top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Cambridge Tutors College

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

Water Tower Hill, South Croydon, Greater Londra, CR0 5SX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Cambridge Tutors College, çok kültürlü ve yetişkinlere odaklanan bir ortamda, her bir öğrencisinin en üst potansiyeline ulaşmasına rehberlik etmeyi amaçlamaktadır. Kolejin misyonu, öğrencilere yükseköğrenimde bağımsız öğrenme ve yaşamın tüm zorluklarında mükemmelleşme yeteneği kazandırmak için akademik başarı, yaşam becerileri ve öz güveni desteklemek etrafında dönmektedir.

25'ten fazla ulustan oluşan kapsayıcı bir topluluk olan Cambridge Tutors College, inanca veya kökene bakılmaksızın dünyanın dört bir yanından bireyleri hoş karşılamaktadır. Her öğrencinin refahını öncelikli olarak ele alan okul, kişisel büyümeyi ve mutluluğu artırmak için olumlu ilişkilerin ve tutumların geliştirilmesini vurgulamaktadır.

Cambridge Tutors College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Cambridge Tutors College'daki eğitim seçenekleri, Eylül ayında başlayan iki yıllık A Level derslerini içermektedir. Bunlardan biri daha yoğun bir İngilizce dil bileşenine sahiptir. Ek olarak, kurum Ocak ayında başlayan hızlandırılmış 18 aylık A Level dersleri de sunmaktadır. Kapsamlı bir eğitim odaklı olarak, okul Eylül ayında başlayan bir yıllık GCSE kursu ve yabancı dil olarak İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik bir ön A Level dersi sunmaktadır. Bu programları tamamlayan, IELTS sınavı hazırlığı için özelleştirilmiş İngilizce dil destek oturumları bulunmaktadır. Ayrıca, okul 17 yaş ve üstü uluslararası öğrencilere bir yıllık üniversite hazırlık kursu ve altı aylık hızlandırılmış bir temel kurs sunmaktadır.

Cambridge Tutors College’ın, 2022'de A Level programı öğrencilerinin %60'ı A veya A* derecelerini elde etmiştir. %95'i ise A*-C derecelerini elde etmiştir. Öğrencilerin %90'ı en az bir A derecesi almıştır ve %65'i en az iki A derecesine ulaşmıştır.

Cambridge Tutors College’ın Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Cambridge Tutors College’da nitelikli eğitmenler eşliğinde yoga ve zumba dansı gibi dersler verilmektedir. Yıl boyunca çok sayıda buz pateni, bowling, tiyatro ziyaretleri gibi aktivitelere yönelik özel geziler düzenlenmektedir.

Cambridge Tutors College’ın Avantajları

·        Üniversitede son derece samimi bir atmosfer sağlamaktadır. Bu durum yabancı öğrencilerin okul yaşamına, öğretim kurallarına, öğretmenlerin gereksinimlerine hızla uyum sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

·        Öğrencilerin akademik performansı yakından izlenerek Birleşik Krallık üniversitelerine girişi için kolaylık sağlamaktadır.

·        Her öğrenci için bir mentor öğretmen bulunmaktadır. Mentor öğrencilere çok yönlü destek sağlayıp, akademik ilerlemeyi denetlemektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

60

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page