top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Canbury School

Kingstone, İngiltere, Birleşik Krallık

Kingston Hill, Kingston upon Thames, KT2 7LN

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Richmond Park'a yakın bir konumda bulunan Canbury School, 11 ila 18 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim veren deneyim sunmaktadır. Barnes, Putney, Wandsworth, New Malden, Richmond, Teddington, Twickenham, Hampton, Epsom, Merkezi Londra, Surrey ve diğer Güneydoğu bölgeleri, Esher ve Effingham gibi çeşitli bölgelerden öğrencileri çekmektedir. Okul aynı zamanda uluslararası öğrencilere de ev sahipliği yapmaktadır ve onlara kapsamlı English for Speakers of Other Languages (ESOL) desteği sunmaktadır.

Kingston Hill'in tepesinde konumlanan Canbury School, öğrencilere Londra'nın sunabileceği kültürel ve eğitim fırsatlarına erişim imkânı tanırken, müzeler, parklar, galeriler ve tiyatrolar gibi birçok mekân sadece kısa bir otobüs veya tren yolculuğu uzaklığındadır. Küçük sınıf boyutları, özverili öğretimi sayesinde Canbury School, her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Canburry School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okulun içerisinde bilim laboratuvarı, seramik alanı ve fırını ile donatılmış bir sanat stüdyosu ve yerel spor olanaklarına erişim gibi modern olanaklara sahip olan okul, öğrencilerin ve dış adayların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan özel bir müfredat sunma konusunda kendini adamaktadır. Sixth Form programı, kapsamlı ve kişiselleştirilmiş bir program sunarak öğrencinin bireysel gereksinimlerine uygun ders talimatları sunmaktadır. Çalışma deneyimi, harici koordinasyon altında dış mekânda gerçekleşirken, Sixth Form öğrencileri, okulun amaçlar doğrultusunda tasarlanmış Sixth Form binasında derslikler ve ortak bir alanda, Canbury School'un akademik merkezi olarak hizmet vermektedir.

Canburry School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Her öğrenci için bireysel ders programı hazırlanmaktadır. Öğrenciler branş öğretmenleriyle istişare yaparak öğrencinin ders programını belirlemektedir. Okul, drama, sanat karate, spor ve masa tenisi dahil çok çeşitli ders dışı etkinlikler ve sosyal kulüpler yürütmektedir. Ayrıca okul, atletizm, kriket, netbol, softbol, yüzme, su sporları, badminton, futbol, hokey, basketbol, netbol, dans, tenis ve kaya tırmanışı gibi çok çeşitli sezonluk spor aktiviteleri için yerel tesislere de erişim sağlamaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

65

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page