top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Collingham Independent College

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

23 Collingham Gardens, Londra, SW5 0HL

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Collingham, 1975 yılında kurulmuş olup, GCSE ve Sixth Form eğitimi sunan bir kolejdir. Kurumun amacı, bireylere güç vererek güçlü yönlerini keşfetmelerine, kişisel amaçları belirlemelerine ve potansiyellerini ile öz güvenlerini geliştirmelerine olanak sağlamaktır. Aynı zamanda kolej, akademik mükemmeliyete, etik davranışlara ve sorumluluk duygusunun geliştirilmesine kararlı bir bağlılık sürdürmektedir.

Collingham öğrencileri, kurumlarındaki süreleri boyunca atanmış kişisel öğretmenleri tarafından desteklenmektedirler. Okul öğrencilerine, onlara her konuda destek olabilecek bir bireysel öğretmen sağlamaktadır.

Collingham Independent College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Öğrencilerin bireysel öğretmeni, kişisel ve akademik konulara rehberlik ve içgörü sağlama gibi bir rol üstlenmektedir. Uluslararası öğrenciler için haftada en fazla 8 saatlik zorunlu İngilizce dersleri müfredatın bir parçası olmaktadır. Bu dersler, tüm öğrencileri üniversite kabulü için bir önkoşul olan IELTS sınavında başarılı olabilmeleri için gerekli becerilerle donatmayı amaçlamaktadır.

Bilim ve yaratıcılık alanında ilerlemeyi arzulayanlar için, Collingham Bağımsız GCSE & Sixth Form Koleji ideal bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. Eğitim dili İngilizce olup, matematik, İngiliz dil ve edebiyatı, yabancı diller, fen bilimleri, sanat, sosyal bilimler ve daha fazlasını içeren bir dizi konuyu kapsamaktadır. Öğrencilere, ilgi ve hedeflerine bağlı olarak ek konuları seçme özgürlüğü tanınmaktadır.

Bilimsel araştırmalara katkılarıyla ünlü olan Collingham Independent GCSE & Sixth Form Koleji, akademik dünyada öğrenci ve öğretmen başarılarını tutkulu bir şekilde desteklemekte ve beslemektedir. Küresel üniversite sıralamalarında Collingham Koleji, özel eğitim kurumları arasında her zaman önde gelen bir konum elde etmektedir.

Collingham Independent College’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Collingham College zengin bir ders dışı yaşama sahip olmaktadır ve öğrenciler için, spor turnuvaları, tiyatro gösterileri, müzik konserleri, sergiler ve geziler gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

119

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page