top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

David Game College

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

31 Jewry Street, Londra, EC3N 2ET

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

David Game College, öğrencilerine yeni yetenek ve beceriler öğrenme ve geliştirme fırsatı veren dinamik bir eğitim deneyimi sunmaktadır. A Level ve GCSE eğitimi veren özel bir kolej, yapılandırılmış bir ortam sayesinde öğrencilerin mezunların lise veya üniversiteye girebilmeleri için gereken yüksek sınav sonuçlarını almalarına olanak tanımaktadır. David Game College mezunları, Birleşik Krallık'ın en prestijli üniversitelerine UCL, Imperial, LSE, Oxford, Cambridge gibi Birleşik Krallık'ın en prestijli üniversitelerine yerleşmektedirler.

David Game College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Küçük sınıflar, bireysel bir yaklaşım ve 45 yıllık öğretmenlik deneyimi, öğrencilerin prestijli yüksek öğrenim kurumlarına girmek için gerekli nitelikleri edinmelerine ve geniş kariyer fırsatları açmalarına olanak tanımaktadır. David Game College, en fazla 10 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde eğitim vermektedir ve A Level, GCSE, IGSCE için ortalama sınıf mevcudu 8 öğrenciyle sınırlanmaktadır.

Yüksek vasıflı personel, çok çeşitli A Seviye dersleri ve GCSE, üniversitenin öğrencileri seçtikleri herhangi bir kursa hazırlamasını sağlamaktadır. Londra'daki bağımsız okullar hukuk fakültelerine, tıp fakültelerine, dişçilik ve veterinerlik bölümlerine kabul için özel eğitim sunmaktadır. 2017-2018 yıllarında, öğrencilerin %67'si Russell Group üniversitelerine yerleşmiştir.

David Game College'ın tercih edilmesinin önemli bir artısı, eğitim gruplarından ve onların mali çıkarlarından gerçek anlamda bağımsız olması olarak öne çıkmaktadır.

2021 yılı GCSE sınav sonuçlarında öğrencilerin %44'ü sınavlarında A*-A arası puan alarak başarı elde etmişlerdir. 2019 yılı A Level sınav sonuçlarında ise öğrencilerin %89’u A*-C aralığında puan alarak başarı sağlamışlardır.

David Game College’ın Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Okulun müfredat dışı etkinlikleri ana müfredatı desteklemek, merak uyandırmak ve öğrencilerin daha geniş toplumdaki rollerini anlamalarına yardımcı olmak için seçilmektedir.

Spor ve fitness da okulun öncelikleri arasında yer almaktadır. Londra'da birçok kulüp, yüzme havuzu ve park bulunmaktadır. Okul basketbol ve futbol gibi spor dallarında düzenli antrenmanlar düzenleyip, diğer kolejlerle maçlar yapmaktadırlar.

Münazara Topluluğu, Çalışmalar Direktörünün desteğiyle öğrenciler tarafından yönetilmektedir. Öğrencilerin fikir alışverişinde bulunmalarına ve önemli siyasi ve etik konuları tartışmalarına olanak tanımaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

365

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page