top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

DLD College London

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

199 Westminster, Bridge Road, Londra, SE1 7FX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

DLD College London, Londra'nın merkezinde konumlanan bir eğitim kurumu olmaktadır. DLD College London, sıkı bir öğretim yaklaşımıyla kendini farklı kılarak, saygın bir akademik hazırlık standardını karşılamaktadır.

Okul, Londra'nın en iyi eğitimcilerine sahip olmaktadır. Eğitmenler, uluslararası öğrencilere hitap etme yetenekleri ve mesleklerine olan bağlılıkları ile öne çıkmaktadırlar. DLD College London, merkezi Londra'nın tek kampüs içi pansiyonlu okulu olarak bir ayrıcalığı taşımaktadır.

Okulun tarihçesi 1931'e kadar uzanmaktadır. Akademik titizlik, disiplin ve sınav başarısı gibi geleneksel değerlere bağlı kalmışlardır. Bu değerleri öğrenci refahına ve kişisel gelişime odaklanarak birleştirilmiştir. Bunun sonucunda da DLD mezunlarının üniversiteden sonraki hayata iyi hazırlandığı anlamına gelmiştir.

DLD College London’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Öğrenciler sınıflarda 8 ila 10 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde eğitim görmektedirler. Bunun amacı, her bireye yeterli ölçüde ilgi gösterilmesini garanti eden bir format haline getirilmiştir. Bu özenli öğrenim yaklaşımı, sonuçlarını derinden etkilemektedir. Öğrencilerin %80'i A Level sınavlarında A-B notları elde etmektedirler. GCSE sınavlarında ise öğrencilerin %94’ü 9 ila 4 arasında notlar almışlardır. Öğrencilerin %15'iyse 9 ile 7 arasında dereceler elde etmeyi başarmışlardır.

DLD College London’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Okul öğrencilerin yeni şeyler denemesini, yeni beceriler geliştirmesini ve güvenli okul ortamında güven oluşturmasını sağlamak amacıyla öğrencilere aralarından seçim yapabilecekleri 50'den fazla kulüp ve aktivite sunarak aktivitelerini bireysel rehberlik, destek ve bakımla uyarlamaktadırlar. Okul sonrası ve hafta sonu kulüpleri gibi eğitim dışı programlar, okulun etkileyici çevresinden yararlanmayı sağlarken öğrencilerin güven içinde kalmasını ve derslere odaklanmasını sağlamaktadır.

DLD College London’ın Avantajları

·        Öğrenciler yüksek düzeyde temel akademik disiplinlerde eğitim görmektedirler.

·        Diş hekimliği, tıp fakültesine girmek isteyen aday öğrencilerin üniversite öncesi niteliksel hazırlıkları yapılmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

333

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page