top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Dunottar School

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

High Trees Road, Reigate, Surrey RH2 7EL

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Dunottar School’un temel amacı, öğrencilere olağanüstü bir eğitim sunmaktır. Örnek nitelikli öğretim ve kapsamlı kişiselleştirilmiş destek aracılığıyla kurum, öğrencilerinin İngiltere'deki önde gelen okullarda elde edilen düzeye benzer bir ilerleme seviyesine ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Okul, hırs, özgüven, kararlılık, yaratıcılık, saygı ve heves gibi temel değerlere bağlıdır ve aynı zamanda bireysel potansiyeli en üst düzeyde geliştirmeyi amaçlayan kolektif hedefi paylaşmaktadır.

Okul, kendinden emin öğrencilerin geliştiği bir ortamı desteklemektedir. Bu öğrenciler gelecekteki eğitim ve kariyer hedeflerini, istedikleri sonuçları elde ettiklerine dair güvenceyle sürdürmektedir.

Dunottar School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Dunottar School, öğrencilere çevrimiçi kariyer araştırma araçlarından, kariyer ağı oluşturma öğle ve akşam yemeklerine kadar ilginç ve çeşitli bir kariyer programı sunmaktadır. Okul, öğrencilerine başvuru süreçleri, çalışanların günlük yaşamı ve işverenlerin aradığı beceriler hakkında fikir vermek için çok çeşitli alanlardan çeşitli konuşmacıları ağırlamaktadır.

Sixth Form yılları boyunca öğrenciler, eğitim yolculuklarının en anlamlı ve tatmin edici dönemlerini yaşmaktadırlar. Bu dönem, ilgi uyandıran konulara dalmak için özgürlük sunmaktadır. Dunottar School’un Sixth Form öğrencileri; kişiselleştirilmiş eğitim ve destek, dikkatli gözetim ve yoğun iletişim süresi gibi konulardan faydalanmaktadırlar.

Dunottar School öğrencilerinin %90'ı ilk tercih üniversitelerine kabul almaktadırlar. Bu başarı UCAS başvuru sürecinde ve üniversite seçiminde sağlanan rehberlikle desteklenmektedir.

Dunottar School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Dunottar School’un güçlü spor ve müzik gelenekleri bulunmaktadır. Öğretim çok çeşitli müzik enstrümanlarında verilmektedir ve öğrencilerin orkestralara, müzik gruplarına ve korolara katılmaları teşvik edilmektedir. Rugby, futbol, atletizm, netbol, yüzme ve kriket sunulan sporlar sunulan seçenekler arasında bulunmaktadır. Ortak müfredat kulüpleri, ufukları genişletmek ve yeni becerileri, hobileri ve ilgi alanlarını teşvik etmek için tasarlanmıştır. Öğrencilerin Duke of Edinburgh ödül programlarına katılmaları teşvik edilmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

463

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page