top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Dwight School London

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

6, Friern Barnet Lane, Londra, N11 3LX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Dwight School London, gençleri dünyada lider olmaya hazırlamaktadır. Okulun öğrencileri, eğitimin üç temel ayağına dayanan bir programa başarıyla kaydolmaktadır. Bu temellerden birincisi; öğrenmeye bireysel bir yaklaşım, ikincisi asırlık bir topluluğa bağlılık ve üçüncüsü küresel bir vizyon olarak öne çıkmaktadır.

Dwight School London, öğrencilerini ileri eğitime, etkin katılıma ve sorumlu vatandaşlığa hazırlayarak, dünya genelinde saygın üniversitelerde istenen pozisyonları elde etmelerini sağlamaktadır.

Okulun öncelikli odak noktası, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına hitap etmeye yönelik olmuştur. Bu özelleştirilmiş yaklaşım, çok uluslu öğrenci topluluğuyla birleşerek, Dwight School London'da öğrencilerin kendilerini rahat hissedebileceği ve en iyi potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri bir ortamın oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

Dwight School London’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

IB programı, öğrencinin profili ile uyumlu olarak, okulun prensipleri bu çerçeveninkinden oldukça yakın olmaktadır. Öğrencilerin liderlik, merak, eleştirel düşünce ve bilgi, etkili iletişim, bütünlük, empati nitelikleri, öğrenme topluluğu olarak insani kimliğin temelini oluşturmaktadır.

IB programının temel misyonu, bilgiye susamış, empatiye sahip ve sorumluluk duygusu taşıyan genç bireyler yetiştirmeye odaklanırken, çokkültürlü anlayış ve saygı aracılığıyla daha iyi ve daha uyumlu bir küresel toplumun oluşturulmasına katkıda bulunmaktır.

Dwight School London, öğrencilerine eğitim yolculuklarından en üst düzeyde yararlanma fırsatı sunmaktadır. Bu, sadece seçtikleri programlardan kaynaklanan nihai akademik başarıları içermeyip, aynı zamanda IB ve Dwight eğitim felsefesinin daha geniş prensipleriyle uyumlu bir şekilde hareket etmektedir.

Dwight School London’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Dwight School London, öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olan spor ve kültürel etkinlikler, kulüpler ve organizasyonlar dahil olmak üzere öğrencilere zengin bir ders dışı yaşam sunmaktadır. Okul müzik, tiyatro, sanat, spor, bilimsel ve teknolojik araştırma yapma, eğitim ve kültür gezilerine katılma olanağına sahiptir.

Dwight Lisesi'nde Dwight, öğrencilerine voleybol, basketbol, beyzbol, atletizm, tenis gibi çok çeşitli eğlenceli aktiviteler sunmaktadır.

Dwight School London’ın Avantajları

·        Dwight School London, her IB programına sahip okul gibi, IB programının standartlarının ve uygulamalarının sürdürüldüğünü doğrulamak için düzenli olarak değerlendirilmektedir.

·        Mart 2022'de okulların bağımsız denetimi sırasında Dwight School London'ın her alanda yüksek puanlara sahip bir okul olduğu tespit edilmiştir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

281

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page