top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Ealing Independent College

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

83 New Broadway, Londra, W5 5AL

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Ealing Independent College, öğrencilere 13 ila 18 yaşları arasındaki öğrencilere yönelik bir eğitim kurumu olarak Londra'da faaliyet göstermektedir. Okulun ana hedefi; öğrencileri A Level ve GCSE programları ile tıp ve işletme alanlarında hazırlayarak mezunlarını çeşitli prestijli üniversitelere sorunsuz bir şekilde yerleştirme hedefini taşımaktadır.

Okul, öğrencilerin ve öğretim kadrosunun dayanışma içinde zorluklarla yüzleştiği bir bütünlük oluşturmayı amaçlamaktadır. Okulun odak noktası, öğrencilere özgüven kazandırarak yeni beceriler edinmelerini, akademik başarılar elde etmelerini ve en yüksek potansiyellerini fark etmelerini sağlamaktır. Bu, destekleyici, besleyici ve anlayışlı bir ortamda gerçekleştirilir ve aktif katılımı teşvik etmektedir.

Ealing Independent College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okulun temel görevi, öğrencilere bireysel yaşam yollarını çizerken gelişmek için gereken özgüveni ve direnci aşılamak etrafında dönmektedir. Öğrencilere özgün hedefleriyle uyumlu cesur kararlar vermelerinde güç kazandırmayı kapsamaktadır. Öğrencilere kaynakça oluşturma yeteneği kazandırmaktadırlar ve öğrencilerin seçeneklerini eleştirel bir şekilde değerlendirmelerini ve seçimlerini etkileyen bilinçli kararlar vermelerini teşvik etmektedirler.

A Level öğrencilerinin %52'si A* ila B arasında başarı elde etmiştir. Ayrıca, öğrencilerin önemli bir bölümü tercih ettikleri üniversitelere yerleşmeyi başarmıştır.

Ealing Independent College’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Öğrenim, okul deneyimini zenginleştirmek ve geliştirmek için mevcut çeşitli kulüp ve topluluklarla sınıfların ötesine uzanmaktadır. Koşu kulübü ve futbol antrenmanlarının yanı sıra öğrencilerin spor müsabakalarını ve etkinliklerini izleyip tartışabilecekleri bir “Konuşma Spor Kulübü” her hafta yapılmaktadır. Diğer topluluklar arasında Metafizik ve Folklor topluluğu, Biyomedikal Topluluğu, Tartışma Topluluğu, Mühendislik Topluluğu ve haftalık Tıp ve Diş Hekimliği Topluluğu bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

83

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page