top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Fyling Hall School

Kuzey Yorkshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Robin Hood’s Bay, Kuzey Yorkshire, YO22 4QD

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Fyling Hall School öğrencilerinin eğitim yolculuklarını sadece zevkle geçirmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda akademik potansiyellerine, ne olursa olsun, ulaşmalarını temin etmek için güçlü bir özveri bulunmaktadır.

Fyling Hall'da, her öğrenciyle tanışmak için büyük bir çaba harcanıp öğrencinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş bir yaklaşım oluşturulmaktadır. Her öğrenci desteklenip değer kazanmaktadır. Yılın her döneminde, Fyling Hall öğrencileri hem eğitim hem de hayatın zorluklarıyla kararlı bir azimle yüzleşmeye yönlendirilip güçlendirilmektedir.

Fyling Hall School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okul öğrenme verimini, üretkenliği ve etkinliği artıran ve böylece her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkaran bir yaklaşım yer almaktadır. Okul ve sınıf büyüklüğünün küçük olması, güçlü arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olmaktadır. Okulun yaklaşımı bireysel ve kişisel olup, canlı ve teknik açıdan gelişmiş ekipmanlarla birleşen üstün bir konumla tamamlanmaktadır.

GCSE sınavlarında, Fyling Hall öğrencileri kayda değer sonuçlar elde etmişlerdir. Öğrenciler tüm alınan sınavlarda %85 geçme oranına ulaşmıştır. Fyling Hall, geniş bir GCSE yelpazesi sunmanın yanı sıra pratik, mesleki sahne sanatları ve müzik niteliklerini de sunmaktadır.

A Level sınavlarında, öğrencilerin %48'inin A*-A veya eşdeğer derecelerle ödüllendirilmesiyle sonuçlanmıştır.

Fyling Hall School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Binicilik, Fyling Hall okulunun kültürel mirasının bir parçası olarak kabul edilmektedir. Binicilik dersleri başlangıç seviyesindeki öğrenciler için güvenli ve erişilebilir olarak tutulmaktadır. Eğitimler, koğuşlarının güvenliğinden tamamen sorumlu, nitelikli, deneyimli koçlar tarafından yürütülmektedir.

Pek çok öğrenci okul takımlarının bir parçası olarak spor yapmakta, yarışmalara, turnuvalara, dostluk maçlarına ve oyunlara katılmaktadır. Drama kulübü sıklıkla okulun ve hatta ilçenin dışına seyahat düzenlemektedir. Öğrenciler festivallere ve yarışmalara katılmaktadırlar.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

166

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page