top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Greenfields Independent Day and Boarding School

Doğu Sussex, İngilere, Birleşik Krallık

Priory Road, Forest Row, Doğu Sussex, RH18 5JD

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Greenfields Independent Day and Boarding School’da öğrenciler; Cambridge ve Ulusal Müfredatı kullanarak yaşam boyu çok yönlü bir eğitim almaktadırlar. Greenfields, öğrencilerin öğrendiklerini sadece sınavları geçmek için değil, yaşamlarında da kullanabilmelerini sağlayan benzersiz bir çalışma yöntemi kullanmaktadır. Güçlü bir ahlaki kurala sahip olmakla birlikte öğrencilerin disiplinini sağlamak için okulun keskin kuralları bulunmaktadır.

Greenfields’da kullanılan öğretim yöntemi, güçlü bir eğitim yöntemi olmaktadır. Bu yöntem, öğrencinin öğrenmesini engelleyen veya engelleyen engelleri izole etmektedir.

Öğrenciler ve personel arasında yüksek düzeyde açık iletişim bulunmaktadır. Velileri ise “Veli Portalı” aracılığıyla çocuklarının gelişimini takip etmek için tam erişim sağlayabilmektedirler.

Her öğrenciye bireysel olarak ders programı sağlanmaktadır. Her bir öğrencinin yapabileceği başarıya ulaşması hedeflenmektedir.

Sınıfları küçük düzeyde tutulmuştur. Cambridge müfredatını kullanan, temel konuları ve ikincil çalışmaları sağlayan müfredat, GCSE ve A Level programlarına kadar bulunmaktadır.

Öğrencilerin çalışmalarının her adımını tam olarak anlayıp anlamadıklarını kontrol etmek için bir “Yeterlilik” departmanı bulunmaktadır. Öğrencinin yaşayabileceği kişisel sorunların çözümüne yardımcı olacak bir öğrenci danışmanı da bulunmaktadır.

Okulun konumu, Londra'dan okula on dakikalık araba yolculuğu mesafesindeki East Grinstead'e trenle ulaşım bir saatten az sürmektedir. Gatwick Havaalanına ise arabayla yirmi dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler için, tesis bünyesindeki olağan tesislere erişimin yanı sıra, yakındaki mağazalara ve etkinliklere de kolayca erişebilmektedirler. Bunlar arasında yüzme, binicilik, bisiklete binme, kano, okçuluk, dans okulu, sinema ve her türden diğer birçok iç ve dış mekân aktiviteleri yer almaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

157

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page