top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Guildhouse School

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

43-45 Bloomsbury Square, Londra, WC1A 2RA

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Cambridge Education Group’un bir parçası olan London College, Avrupa'nın ve dünyanın önde gelen eğitim markalarından biri olarak tanınmaktadır.

Okul, öğrencilerine yönelik akademik hazırlığı oldukça zengindir. Mezunları İngiltere'nin ve dünyanın en prestijli üniversitelerine girmektedir. Üniversitede Oxbridge için özel bir program geliştirilmiştir. Okul, tıbbi uzmanlık, diş hekimliği, veterinerlik eğitimi alanlarında oldukça gelişmiştir. Ayrıca öğrenciler üniversite öğrenimi sırasında İngiltere'deki hastanelerde gönüllü olarak deneyim kazanabilmektedirler.

Guildhouse School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okulun, teknik donanım ve eğitim koşulları ve öğrencilerin ikametgahı bakımından oldukça geniştir. Eğitim kurumu dersler ve seminerler için 40'tan fazla derslik ile en son teknolojiyle donatılmıştır. Okulun laboratuvarlarından 4'ü en modern ekipmanlara sahiptir. Kütüphaneye yeni ekipmanlar yerleştirilmiştir. Öğrenciler kampüs içerisinde internete ücretsiz olarak erişilebilmektedir.

Okul yüksek eğitim kalitesine sahip olmuştur. Temel hedefleri her öğrencinin yeteneklerini geliştirmeye dayanmaktadır. Öğrenciler için, temel bilgi düzeyi ve istekleri dikkate alınarak, hedeflerine göre bireysel öğrenme planları hazırlanmaktadır. Öğrenciler, hazırlık seviyelerini geliştirmek için haftalık açık seminerlerde materyali tekrarlama fırsatına sahiptir.

Öğrenciler İngiltere'nin en prestijli eğitim kurumlarındaki akademik uzmanlarla kişisel olarak iletişim kurabilmektedirler.

Üstün yetenekli öğrenciler kapsamlı destek almaktadırlar. Okulda yeteneklerini geliştirmek için, ek kapsamlı çalışma, hızlı okuma dersleri, mantık, eleştirel düşüncenin gelişimi vb. içeren birkaç özel program geliştirilmiştir.

Guildhouse School, her öğrencisine en iyi akademik sonuca ulaşma gücü vermektedir. Uluslararası kabul görmüş yeterlilik yelpazesiyle, öğrencilere bireysel ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun fırsatlar bulmak ve üniversite hedeflerine ulaşmak için geliştirilmiştir.

Guildhouse School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Guildhouse School öğrencilerine çok çeşitli spor ve yaratıcı kulüpler sunmaktadır. İşletme ve finans alanındaki gelişme fırsatları oldukça geniştir.

İngiltere Merkez Bankası'na geziler ve finans piyasasıyla tanışma, İngiltere ve Galler'deki Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü ticari sergisini ziyaret etme gibi birçok gezi düzenlenmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

186

Kız ve erkek

Uzmanınızla iletişime geçiniz.

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page