top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Hurtwood House

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

Holmbury St. Mary, Dorking, Surrey, RH5 6NU

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Hartwood House School, gelişmiş altyapısı, yüksek puanı ve özel bir rahatlık atmosferi ile öne çıkmaktadır. Okulda dünyanın her yerinden yetenekli çocuklar eğitim görmektedir. Uluslararası öğrencileri samimi ve sıcak bir şekilde karşılamaktadırlar. Öğrencilere İngiliz okul ortamına hızlı ve rahat uyum sağlamak için tüm koşullar yaratılmıştır. Okul, öğrencilerin bağımsızlık ve özgürlük arzusuna değer verip teşvik etmektedir.

Hurtwood sadece bir okul olmakla kalmayıp, gelecekteki aktörlerin, yönetmenlerin, tiyatro figürlerinin temel eğitim aldığı tam teşekküllü bir yaratıcı ortam yaratmaktadır. Ayrıca her öğrenci okul yıllarında bir kariyere başlama şansına sahip olmaktadır. Okul, film, müzikallerde yer almak üzere yetenekli oyuncular bulmak için yönetmenler ve oyuncu ajansları tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir.

Hurtwood House School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Dersler interaktif bir formata sahip olmaktadır. İletişim sürecinde okumak, daha sonra dünyada talep gören yaratıcı mesleklerden birinde ustalaşmak isteyen bir genç için en iyi seçimlerden biri olarak tanımlanmaktadır.

Her sınıfın müfredatı deneyimli metodolojistler tarafından hazırlanmaktadır. Öğrenciler kendi isteklerine bağlı olarak öğrenme araçlarını seçmekte özgür kılınmışlardır. Eğitim kurumu yaratıcı gelişim için mükemmel koşullara sahip olmaktadır. Okulun içinde müzikten araştırmaya kadar her türlü yeteneği geliştirebilinmektedir.

Öğrenciler her yıl final sınavlarında yüksek düzeyde başarı göstermektedirler. A Level sınavlarında öğrencilerin %65’i A * - A derecelerine sahip olmaktadırlar. Uluslararası öğrenciler mezuniyetlerinden sonra Birleşik Krallık'taki müzik, tiyatro üniversitelerine girmektedirler. Londra, Bournemouth, Leeds, Manchester'daki üniversitelerde eğitim almaya devam etmektedirler. Ayrıca birçok mezun büyük bir prestije sahip Imperial College'da eğitim görmektedir.

Hurtwood House School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Öğrencilerin fiziksel gelişimi de ön planda tutulmaktadır. Okulda 16 spor dalı öğrencilerin ilgisine sunulmaktadır. Öğrenciler, basketbol, netbol, squash, futbol, ragbi, hokey, tenis, golf derslerini alabilmektedirler. Ayrıca okulda, kros koşusu, yüzme, binicilik, voleybol gibi sporlar da bulunmaktadır.

Ders dışı programın eğlenceli bir kısmı İngiltere'deki galerilere, müzelere ve tiyatrolara ziyaretler içermektedir. Öğrenciler arasında popülerliğin ilk sırasında Londra'nın turizm altyapısı yer almaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

355

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page