top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Hymers College

Doğu Yorkshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Hymers Avenue, Hull, Doğu Yorkshire, HU3 1LW

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Hymers College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Sixth Form öğrencileri, küçük sınıflarda verilen çok çeşitli A Level ve BTEC derslerinde birinci sınıf öğretimin yanı sıra birçok fırsata sahip olmaktadırlar. Öğrenciler spor takımlarının bir parçası olabilir, uzman müzik eğitimi alabilir, müzikallerde sahne alabilir, yerel topluluk projelerinde gönüllü olarak yer alabilir, Duke of Edinburgh ödül programında yer alabilir veya 100'den fazla kulüp ve aktiviteden birine katılıp bunların yürütülmesine yardımcı olabilmektedirler.

Ayrıca öğrenciler, dünya çapında çok çeşitli kariyer yollarında başarılı olan eski öğrencilerden oluşan geniş bağlantılardan da yararlanabilmektedir. Mevcut öğrencilerine yeni kariyer fikirleri ve olanakları konusunda ilham vermek için iş deneyimi, kariyer rehberliği ve konuşmalar sunabilmektedirler.

A Level sınav sonuçlarını takiben birçok öğrenci üst düzey Russell Group üniversitelerinde mühendislik, tıp ve beşerî bilimler gibi bölümlerde okumaktadır. 2023 yılında Hymers öğrencilerinin yarısından fazlası 7-9 aralığında GCSE başarı elde etmiştir. Ayrıca öğrenciler, İngilizce, Fransızca, Latince ve beşerî bilimler dahil olmak üzere alınan bazı derslerde özellikle yüksek sonuçlar elde etmişlerdir.

Hymers College’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Okul içerisinde tüm öğrenciler çok çeşitli müfredat dışı etkinliklere katılmaları kuvvetle teşvik edilmektedir. Okul düzenli olarak ulusal düzeyde rekabet etmektedir. İlçe ve milli takımlara üyelik sağlamaktadır. Birçok öğrenci Duke of Edinburgh ödül programında yer almaktadır. Hymers College, genelinde İngiliz İşaret Dili, su topu, satranç, hukuk topluluğu ve münazara kulübü dahil 80'den fazla kulüp ve aktivite sunulmaktadır. Okul müzik kulübünü önemli bir okul etkinliği olarak tutmuştur. Çoğu enstrümanda bireysel eğitim bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

1076

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page