top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Kew House School

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

6 Capital Interchange Way, Londra, TW8 0EX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Kew House School, okul yaşamının her alanına modern ve öncü bir yaklaşım getirmektedir. Okul, her çocuğun bireysel yeteneklerini tanıyıp ve geliştirmektedir. Farklı akademik profillere sahip öğrencileri kabul edip, güven, özsaygı ve yaratıcılığa önem vermektedir.

Okulun içinde çok sayıda bilim laboratuvarı, müzik odası, tiyatro salonu, çok amaçlı oyun alanı, basketbol sahası ve Sixth Form öğrencileri için özel olarak oluşturulmuş bir bağımsız öğrenme merkezi bulunmaktadır.

Okulun temel amacı, uzmanlıkları ne olursa olsun, sınava tabi olsun ya da olmasın tüm alanlarda mükemmelliği hedefleyen tüm öğrencilere zengin ve geniş bir eğitim sağlamaktır. Günlük ders programı altı ders saatinin yanı sıra akademik, akademik olmayan ve spora dayalı kulüpleri içeren ders dışı programdan oluşmaktadır. Temel GCSE'lerin yanı sıra çeşitli seçenekler öğrencilere sunulmaktadır. Sixth Form öğrencileri için geniş bir A Level program yelpazesi sunulmaktadır.

Okul öğrencilerinin hayatlarını zenginleştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilere dünya çapında çeşitli farklı yerleri ziyaret ederek yeni bir ortamda öğrenme ve büyüme şansı sunmaktadırlar. Bu geziler, ilham vermenin yanı sıra güveni ve bağımsızlığı artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Okul her öğrenciye hem eğitim hem de manevi açıdan bireysel ilgi göstermektedir. Bir öğrencinin entelektüel, duygusal, sosyal ve ruhsal gelişimi arasında entelektüel bir yaklaşım sergilemektedirler.

Okul yaşamının her alanına modern ve öncü bir yaklaşım getirmektedir. Hazırlık okullarında temel geleneksel değerleri korurken, müfredat, ders programı ve okul gün ve döneminin uzunluğu ile ilgili kararlar, okulu öğrencilerin ve velilerin yaşamlarıyla uyumlu hale getirilmesine olanak sağlamaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

596

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page