top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Mander Portman Woodward (MPW)

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

90-92 Queen's Gate, Güney Kensington, Londra, SW7 5AB

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Okulun dokuz öğrenciyi aşmayan küçük sınıflarla ve onlarca yıldır kanıtlanmış sınav tekniklerine güçlü bir vurgu yaparak eğitime farklı bir yaklaşımı bulunmaktadır. Okulda bulunan akademik personeller, öğrenciye refahı ve akademik ilerlemeyi destekleyen yüksek düzeyde kişisel bakım sunmaktadır.

Okul öğrencilerine A Level, GCSE, üniversite hazırlık programlarından oluşan esnek bir müfredat sunmaktadır.

Mander Portman Woodward’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Programların dengesi ve etkinliği, mezunların kendi seçtikleri en iyi üniversitelere başarılı bir şekilde girmelerine olanak tanımaktadır. Okulun öğrencileri, diş hekimliği, tıp ve veterinerlik gibi rekabetin yüksek olduğu rekabetçi uzmanlıklara kabul edilmesi üzerine hazırlamaktadır.

Eğitim sürecinde yalnızca bilginin derinleşmesine ve hayata geçirilmesine değil, aynı zamanda giriş sınavlarının ve final sınavlarının özelliklerine, kabul komisyonlarının teknik gerekliliklerine aşinalığa da büyük önem verilmektedir.

Farklı akademik yeteneklere sahip öğrencilere yönelik çok çeşitli ders yelpazesine sahip olan okulun öğrencileri her sene iyi sonuçlar elde etmektedir. 2022 yılında A Level öğrencilerin %48'i A*-A notlarını alarak başarı sağlamışlardır. Okul öğrencilerinden her yıl yaklaşık üçte ikisi üst düzey üniversitelere kabul almaktadır. Mander Portman Woodward’ın Sahip Olduğu Aktiviteler

Mander Portman Woodward öğrencileri için kampüste ve Londra'da çok çeşitli boş zaman fırsatları bulunmaktadır. 16 yaşından itibaren öğrenciler gönüllü olarak spor yapabilmektedirler. Öğrenciler futbol veya ragbi oynayabilir, hazırlık maçlarına ve oyunlara katılabilmektedir. Sanat bölümleri fotoğrafçılık, tiyatro stüdyosu, film prodüksiyonu, temalı sergiler, partiler ve akşam etkinlikleri düzenlenmektedir. Öğrenci grupları düzenli olarak Londra'nın en iyi müzelerine ve sanat galerilerine gitmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

546

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page