top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Mill Hill International School

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

The Mount, Mill Hill International, Milespit Hill, Mill Hill Village, Londra, NW7 2RX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Mount Mill Hill International School’un temel amacı, uluslararası öğrencilerin Birleşik Krallık'ta eğitim almaya hazırlanması, yeni bir dile, kültürel, sosyal ve eğitim sistemine uyum sağlamasıdır.

Mill Hill International School, İngiltere’deki uluslararası okullardan biri olmaktadır. İngiliz öğretim geleneklerine, yaklaşımlarına ve tekniklerine bağlılığıyla bilinmektedir. Ulusal eğitim planını sıkı bir şekilde takip edip, teknik yeniliklere ve modern ekipmanlara da dikkatle yaklaşmaktadır.

Mill Hill International School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okul öğrencilerine cesareti ve merakı kendi içlerinde aramaları ve bunları tüm çalışmalarında uygulamaları konusunda rehberlik etmektedir. Geleneksel bir İngiliz eğitim deneyimi ve GCSE/IGCSE gibi akademik bir müfredat sunmaktadır. İngilizcesi ana dili olmayan öğrenciler, Mill Hill School'da veya başka bir yerde daha ileri eğitim için donatılmaları amacıyla, aynı zamanda uygun bir dizi başka konu üzerinde çalışırken İngilizce dil eğitimi almaktadırlar.

Geniş, modern donanımlı ve yakın zamanda yenilenmiş bir okul kampüsü, dinlenme, eğlence, ders çalışma ve yaşam için her şeyi sunmaktadır Uluslararası öğrenciler için gerekli olan etkili, kapsamlı İngilizce dil programları bulunmaktadır. Okulda ilginç ve çeşitli ders dışı etkinlik programları, farklı kulüp ve ilgi alanlarından oluşan zengin bir seçim, zengin bir gezi programı bulunmaktadır.

Mill Hill International School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Mill Hill School’da kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, spor salonu, tiyatro ve müzik okulu ve spor tesisleri bulunmaktadır.

Mount Mill Hill International School’da birçok öğrenci boş zamanlarını sporla geçirmektedir. Her öğrencinin yeteneklerini gösterebileceği, yeni bir şeyler öğrenebileceği, benzer düşünen insanlar bulabileceği, ilgi alanlarına yönelik çok sayıda bölüm ve kulüp bulunmaktadır.

Özellikle hafta sonları hem kampüs içi okul hem de yatılı öğrenciler için eğlenceli aktiviteler düzenlenmektedir. Öğrencilere sunulan çok sayıda gezi, Londra'ya tekrarlanan bir ziyaret ve tarihi, kültürel, mimari cazibe merkezleri ve anıtlarının incelenmesi, İngiltere ve Birleşik Krallık'ın en ilginç şehirlerine düzenlenen geziler olmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

1752

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page